LeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonberger

The Czech Leonberger Club

Home
Česky
English
"In the beginning God created men,
and when knew, how is weak, gave him the dog"
Facebook

Líbí se Vám stránky klubu? Podpořte nás a sdílejte na sociální síti Facebook.

Sdílet stránku na facebooku
Login

Club events

Event Calendar 2016
Club show Nová Živohošť 28.5.2016

Co nás čeká v I. polovině r. 2016

  • Pro malý počet přihlášených se nekoná první jarní akce
  • klubový prodloužený sraz 8. - 10. 5. 2015 Ostružno u Jičína
  • KV se zadáváním titulu klubový vítěz 30. 5. 2015 Junior Tobogan kemp, Slapy. Na této kl. výstavě je možno využít ubytování se psem před nebo po výstavě ve zděných pokojích, popř. chatách a prodloužit si tak víkend v krásném prostředí Slap. http://www.zivohost.cz/, email: juniorcamp@zivohost.cz, tel. 603 429 190

Chovatelská akce - Loučeň 2013

Zveme naše členy i veřejnost na první jarní chovatelskou akci dne 23. 3. na zámek Loučeň. Mimo leonů najdete krásné prostředí, nádherný park, řadu bludišť kam můžete i se psy. Občerstvení bude zajištěno. www.zamekloucen.cz


Club event - Plasy 2012

Jarní sraz klubu chovatelů psů Leonbergerů ČR. V květnu se opět konal jarní klubový sraz, a to v novém míst poblíž Plzně v Plasých. Navštívili jsme tento rozsáhlý rekreační areál poprvé, byl téměř zcela zaplněn. Počasí nám přálo, jak sami můžete vidět na fotodokumentaci srazu. Členská schůze se konala pod střechou poro případ deště, ale to se nepotvrdilo.

Photos from action


Club event - Svojanov 2011

Podzimní sraz klubu chovatelů psů Leonbergerů ČR. V září se opět konal podzimní klubový sraz, a to opět na Moravě ve Svojanově. Navštívili jsme tento rozsáhlý rekreační areál již posedmé, opět byl téměř zcela zaplněn. Počasí nám přálo, jak sami můžete vidět na fotodokumentaci srazu.

Photos from action


Club event - Konopáč 2011

Jarní sraz klubu chovatelů psů Leonbergerů ČR. V květnu se opět konal jarní klubový sraz, a to v autokempinku Konopáč Heřmanův Městec. Počasí nám přálo, slunce na nás hledělo a zahřívalo naše těla, jak sami můžete vidět na fotodokumentaci srazu.

Photos from action


Club event - Svojanov 2010

Podzimní sraz klubu chovatelů psů Leonbergerů ČR. V září se opět konal podzimní klubový sraz, a to opět na Moravě ve Svojanově. Navštívili jsme tento rozsáhlý rekreační areál již pošesté, opět byl téměř zcela zaplněn. Počasí nám přálo, jak sami můžete vidět na fotodokumentaci srazu. Členská schůze se konal pod otevřeným nebem a za sluncem.

Photos from action


Club event - Svojanov 2009

Podzimní sraz klubu chovatelů psů Leonbergerů ČR. V září se opět konal podzimní klubový sraz, a to opět na Moravě ve Svojanově. Navštívili jsme tento rozsáhlý rekreační areál již popáté, opět byl téměř zcela zaplněn. Počasí nám přálo, jak sami můžete vidět na fotodokumentaci srazu.

Photos from action

Copyright © 2024 KCHL