LeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonberger

Klub chovatelů psů leonbergerů ČR

Úvodní stránka
Česky
English
"Na počátku Bůh stvořil člověka,
a když poznal, jak je slabý, dal mu psa"

Klubová výstava KCHL - Nová Živohošť 2022

Zivohost 2022 Klubová výstava se opět konala v Juniorkempu Tobogán na Nové Živohošti....

Třída veteránů - psi

číslooceněníjménomajitelCLKCHL
1.V1 BOVJimmy Abé od Špitálského dvoraZdvihal AntonínLP/L/5639
2.V3Laser Bug Of The Bernese GardenWolf OtakarLP/L/4902
3.V2Captain Bangaru Luca-GuardWolf OtakarLP/L/5030

Třída veteránů - feny

číslooceněníjménomajitelCLKCHL
24.V2Betty z Loučenského podzámčíRambousek JaroslavLP/L/5012
25.V1Dwenna Daiichi Grand AivekoKoubalová VeronikaLP/L/4876

Třída dorostu - psi

číslooceněníjménomajitelCLKCHL
4.VN1Island Cuba Faithful AmigoHolešová IvaEst-05477/21

Třída dorostu - feny

číslooceněníjménomajitelCLKCHL
29.absenceVictorianna Medvebergi MaszkosVolfová EvaMKU/L/6495
30.VN 1Island Bahama Faithful AmigoVašková Z.+Holešová I.Est-05486/21

Třída mladých - psi

číslooceněníjménomajitelCLKCHL
5.V2Gruff Lesní vítrNový PavelLP/L/6377
6.V1 CAJC BOJJoi in my Heart Grand AivekoKoubalová VeronikaLP/L/6343
7.V4Arni od MelicharkySedláčková DagmarLP/L/6351
8.V3Golden Galsworthy Druhá šanceFedorovičová Petra+JanLP/L/6325

Třída mladých - feny

číslooceněníjménomajitelCLKCHL
31.VD3Lara Fabien vom DreiburgenlandHášová DášaLP/L/6465
32.V1Akira Přemyslův dvorecVáchalová RůženaLP/L/6393
33.VD 2Cynthia Rose od BenýdkovaBorovková JanaLP/L/6375
34.absenceAnabell od MelicharkyMargoldová MartinaLP/L/6353
35.neposouzenaOnly Trouble But Not Double Ginger HeavenHosmanová JitkaMKU/L/6521
36.absenceAspheera od PískovnyOuřada BedřichLP/L/6358

Mezitřída - psi

číslooceněníjménomajitelCLKCHL
9.VD4Infinity Pride Draco z Lešnego ZakatkaKollnerová ZděnkaLP/L/6373
10.V2 res.CACAmandi Bastien z Hradištské loukyProsznák MartinLP/L/6298
11.V1 CACAirbourne BRIZGIervenková EvženieLP/L/6282
12.VD3Amandi Archie z Hradištské loukyHimmelová MagdalénaLP/L/6295

Mezitřída - feny

číslooceněníjménomajitelCLKCHL
37.absenceDarjeeling Bear from CastleVolfová EvaMKU/L/6372
38.V2 res.CACAmandi Zora z Hradištské loukygát ZbyněkLP/L/6301
39.V3I love U § U love me Grand AivekoKoubalová VeronikaLP/L/6307
40.VD4Agáta od Hradu DubáKabelová MonikaLP/L/6334
41.V1 CACAiva Violet Honey diamondBaleková ZděnkaMKU/L/6371

Třída otevřená - psi

číslooceněníjménomajitelCLKCHL
13.VDCoudy z Richardovských skalCimlovi Ludmila+FrantišekMKU/L/5977
14.V3Berry od Slapského jezeraZetek MichalLP/L/5821
15.V2 res.CACGerry Malte Mo od BucharkyRychtaříková JitkaLP/L/5754
16.VAlvin KES-BENLhotáková IvaLP/L/6523
17.V4Brandy Ory Lions SensationVlková IrenaLP/L/6014
18.VAskar Thorgeir Pragin Bohemiaerveňáková SvatoslavaMKU/L/6231
19.VArmstrong Louis z Královské KujebinyMacek IvanLP/L/5767
20.VAkim Gold Dogs LengartCimlovi Ludmila+FrantišekLP/L/6196
21.V1 CAC KV BOSDasty z Osoblažského lesaSvobodová BlankaLP/L/6213

Třída otevřená - feny

číslooceněníjménomajitelCLKCHL
42.VBerenica Bella z Penzionu AxaIng.Stanková SimonaLP/L/5371
43.VDaisy Rose z Osoblažského lesaVlková IrenaLP/L/6217
44.VDFlower Lady Grand AivekoVáchalová RůženaLP/L/5547
45.absenceBeily Dreena Lions SensationOndráčková JaroslavaLP/L/6015
46.V4Barunka od Chuchelské dráhymídová ZuzanaLP/L/6051
47.VAiriss KES-BENKrňávková MartaLP/L/6128
48.V2 res.CACAngela KES-BENKrňávková MartaLP/L/6130
49.VBenjamina od Chuchelské dráhyastný MartinLP/L/6054
50.VBetty Slunečný den trauchová LenkaLP/L/6245
51.V3Ambra od Rozpitého BudvárkuHlásková EliškaLP/L/6272
52.V1 CAC KV BOBApolenka z Mnichova dvoraRaučíková PetraLP/L/5898
53.absenceBlack Pearl Lions SensationTrokanová MartinaLP/L/6017
54.VDOnni Orange SedmidomkyBartošová JanaMKU/L/6263

Třída čestná - feny

číslooceněníjménomajitelCLKCHL
55.V1Bellami od BenýdkovaBorovková JanaLP/L/5711
56.V2Destaney Druhá šanceHosmanová JitkaLP/L/4868

Třída štěňat - feny

číslooceněníjménomajitelCLKCHL
26.VN 1Caira z Bednářova kopceKunstmüllerová IvetaMKU/L/6484
27.absenceCarrie z Bednářova kopceNavrátilová AlenaMKU/L/6485
28.VN 2Bella Rose Ponto Pragin Bohemiaerveňáková SvatoslavaMKU/L/6478

Třída vítězů - psi

číslooceněníjménomajitelCLKCHL
22.V2 res.CACWaldemar vom RossbachLavičková KateřinaLP/L/5993
23.V1 CACCIB Forever Love Baltic Leon´sKoubalová VeronikaLP/L/6133

Třída vítězů - feny

číslooceněníjménomajitelCLKCHL
58.V3Garsía Malte Mo od BucharkyThámová LenkaLP/L/5759
59.V2 res.CACBessy Maya OD Slapského jezeraPrůša KarelLP/L/5800
60.V1 CACGloria z Nučických roklíKofroňovi Jitka+StanislavLP/L/6061

Mladý kynolog:

Kategorie Jméno Umístění
6 - 9 let Mišterová Karla 1. místo
9 - 13 Raučíková Magdaléna 1. místo
9 - 13 Prosznáková Lucie 2. místo
13 - 17 Fedorovičová Petra 1. místo

Nejlepší chovatelská skupina: CHS Grand Aiveko

Nejlepší plemeník: Irvin Benedict Salve Leon (Amrušová Jana)

Nejhezčí pár psů: 1. místo Vlková Irena, 2. místo Holešová Iva, Vašková Zuzana

Copyright © 2022 KCHL