LeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonberger

Klub chovatelů psů leonbergerů ČR

Úvodní stránka
Česky
English
"Na počátku Bůh stvořil člověka,
a když poznal, jak je slabý, dal mu psa"
Facebook

Líbí se Vám stránky klubu? Podpořte nás a sdílejte na sociální síti Facebook.

Sdílet stránku na facebooku
Přihlášení

Klubová výstava KCHL - Nová Živohošť 2019

Zivohost 2019 Pro letošní výstavu jsme zvolili stejné, oblíbené místo na Slapech. Skoro letní počasí bylo pro psy trochu náročnější, ale vzhledem k možnosti se schovat ve stínu a následně i vykoupat, to všichni zvládli.

Třída veteránů - psi

číslooceněníjménomajitelchovatelnarozeniCLKCHL
1V1 BOVBreddy von Benštejn
o: Freelander van´t Laurierenhof
m: Athea Leon Lučiny
Prosznák MartinBeneš Jiří12.08.2009ČLP/L/4383

Třída veteránů - feny

číslooceněníjménomajitelchovatelnarozeniCLKCHL
22V 1Constance Bohemia Qwerty
o: Rosaceeén Eleocharis
m: Ayron Bohemia Qwerty
Mezerová IrenaDudková Šárka15.4.2010ČLP/L/4560
23V 2Annemary Aderente Leone
o: Bady z Alfovy zahrady
m: Elizabeth z Plaského údolí
Navrátil MartinNavrátil Martin27.01.2011ČLP/L/4696

Třída dorostu - psi

číslooceněníjménomajitelchovatelnarozeniCLKCHL
3VN Nej.dorostArgon Lhotecká rokle
o: Edward Ewen Grand Aiveko
m: Conie Gracy Bernopy
Stříteská VeronikaKorbelová Milena25.10.2018ČMKU/L/6003

Třída dorostu - feny

číslooceněníjménomajitelchovatelnarozeniCLKCHL
26VN 1Carin Orlické podhůří
o: Edward Ewen Grand Aiveko
m: Anja Golden Sun Akte Leon
Muška PetrŠedová Kateřina19.10.2018ČLP/L/6000

Třída mladých - psi

číslooceněníjménomajitelchovatelnarozeniCLKCHL
4VD2Sweet Sparky Sky Bory Cysterskie
o: Lejonvinden´s Flinka Felix
m: My Princess Yoko Bory cysterskie
Hroníková PetraBeata Widera+Bianka Chroboczek12.4.2018ČMKU/L/5953
5V1 CAJCFill Felix Druhá šance
o: Lejonvinden´s Flinka Felix
m: Crystal Elzara z Lvího ráje
Horvátová HanaKonečná Petra13.8.2018ČLP/L/5962
6VD 3Coudy z Richardovských skal
o: Coudy Goldenleon
m: Beabet z Richardovských skal
Cimlovi Ludmila+FrantišekPluhovský Miroslav08.08.2018ČMKU/L/5977

Třída mladých - feny

číslooceněníjménomajitelchovatelnarozeniCLKCHL
27V1 CAJC BOJGaya Enzo AREBRED
o: Enzo vom Bernsteinmeer
m: Esma Anna Arebred
Kyptová EvaKyptová Eva17.2.2018ČLP/L/5906
28VD 3Maia Mo Sedmidomky
o: Atrey Choovio Amigo Dog
m: Erki Sedmidomky
Větrovcová MartaNovák Petr22.04.2018ČMKU/L/5942
29V 2Gaya Grace Grand Aiveko
o: Medvebergi Maszkos Exel
m: Elwira Exclusive for Grand Aiveko
Havlíček JanKoubalová Veronika7.4.2018ČLP/L/5928

Mezitřída - psi

číslooceněníjménomajitelchovatelnarozeniCLKCHL
7V1 CACHarvey Goldenleon
o: Wictoriinan Story of Lion King
m: Celine Claudette Goldenleon
Pavka PetrJůzová romana09.09.2017ČLP/L/5860
8VD 3Berry od Slapského jezera
o: Atrey Choovio Amigo Dog
m: Destaney Druhá šance
Zetek MichalHosmanová Jitka31.5.2017ČLP/L/5821
9V 2Cheops od Brdské studánky
o: Ody od Pálfych
m: Herry od Brdské studánky
Toncarová HanaIng.Bursová Marcela01.10.2017ČMKU/L/5871

Mezitřída - feny

číslooceněníjménomajitelchovatelnarozeniCLKCHL
30V2 res.CACCarolina Carol President z Merboltic
o: Atrey Choovio Amigo Dog
m: Berenica Bella z penzionu Axa
Švarc FrantišekIng.stanková Simona17.9.2017ČLP/L/5867
31V 3Beautiful Elsa od Slapského jezera
o: Atrey Choovio Amigo Dog
m: Destaney Druhá šance
Kozlová HelenaHosmanová Jitka31.05.2017ČLP/L/5824
32VCindy Leon od Kuřidla
o: Coudy Goldenleon
m: Dixi Paqo Happy Leon
Kortánová ZděnkaIng.Hrabák Jiří5.6.2017ČLP/L/5832
33V1 CACBessy Maya od Slapského jezera
o: Atrey Choovio Amigo Dog
m: Destaney Druhá šance
Průša KarelHosmanová Jitka31.05.2017ČLP/L/5822
34V 4Apolenka z Mnichova dvora
o: Enzo vom Bernsteinmeer
m: Emilly Paddy´s od Bucharky
Raučíková PetraRaučíková Petra19.11.2017ČLP/L/5898
35VAlbína z Mnichova dvora
o: Enzo vom Bernsteinmeer
m: Emilly Paddy´s od Bucharky
Margold JanRaučíková Petra19.11.2017ČLP/L/5897

Třída otevřená - psi

číslooceněníjménomajitelchovatelnarozeniCLKCHL
10V 3Gerry Malte Mo od Bucharky
o: Malte Mo Löwe vom Bernburgerland
m: Essa Paddy´s od Bucharky
Rychtaříková JitkaMarková Marie2.4.2017ČLP/L/5754
11VHenry od Brdské studánky
o: Dexter von Nonnenwald
m: Rosaceae Thevetia
Bláha BřetislavIng.Bursová Marcela9.3.2015ČMKU/L/5376
12V1 CAC KV BOBIndy Sebastian Salve Leon
o: Abbi-Lou Angel Lion v.Steinbachwald
m: Villmobackens Kiwi
Velecký AloisPavlovská Daniela21.03.2016ČLP/L/5528
13V2 res.CACGrizzly Bear Goldenleon
o: Fatboy Slim Member of The Leogang
m: Celine Claudette Goldenleon
Bejšáková JindraJůzová Romana5.5.2016ČLP/L/5565
14VEdward Ewen Grand Aiveko
o: Garfield Leo Illertal
m: Dwena Daiichi Grand Aiveko
Sladká DaniellaMišterová-Koubalová Veronika15.6.2014ČLP/L/5298
15VAmstrong Louis z Královské Kujebiny
o: Amadeus od Nučického háječku
m: Airin Bela Rouge Akte Leon
Macek IvanDejdar Ladislav04.04.2017ČLP/L/5767
16VIrvin Benedict Salve Leon
o: Abbi-Lou Angel Lion v.Steinbachwald
m: Villmobackens Kiwi
Ambrušová JanaPavlovská Daniela21.03.2016ČLP/L/5530

Třída otevřená - feny

číslooceněníjménomajitelchovatelnarozeniCLKCHL
36nenastoupilaAenigma Miracle Lions Sensation
o: Amor Choovio Amigo Dog
m: Roya Dreena v. Dreiburgenland
Plášilová LuciePlášilová Lucie19.5.2017ČLP/L/5798
37VBibi od Benýdkova
o: Ody od Pálfych
m: Anne Laura od Benýdkova
Kříž VladimírBorovková Jana29.01.2017ČLP/L/5712
38V1 CACGarsía Malte Mo od Bucharky
o: Malte Mo Löwe vom Bernburgerland
m: Essa Paddy´s od Bucharky
Thámová LenkaMarková Marie02.04.2017ČLP/L/5759
39VDAngel Amadea Memory of Gina
o: Amadeus z Nučického háječku
m: Clea Elza Bernopy
Jurdová-Vrchotová VeronikaJurdová-Vrchotová Veronika25.12.2016ČLP/L/5691
40VAnabell Sírius ze Severu
o: Cyron od Kostela Sv.Gabriela
m: Adela Leon Moravia
März LiborVeberová Petra18.3.2017ČLP/L/5737
41VDBela Karlovarské prameny
o: Bady od Bezdynky
m: Gabi ME DOJET
Kyptová EvaKolářová Věra28.9.2016ČMKU/L/5640
42VBerenica Bella z Penzionu Axa
o: Anthony Dux Salus Leon
m: Bella Cara President z Merboltic
Ing.Stanková SimonaKrupicová Marie10.1.2015ČLP/L/5371
43V 4Isabell Cindy Salve Leon
o: Abbi-Lou Angel Lion v.Steinbachwald
m: Villmobackens Kiwi
Turková HanaPavlovská Daniela21.3.2016ČLP/L/5533
44V2 res.CACFlower Lady Grand Aiveko
o: Khaima´s Christmas Nanoq
m: Dwena Daiichi Grand Aiveko
Váchalová RůženaKoubalová Veronika26.3.2016ČLP/L/5547
45VDEllys Hearty ČEJIVA
o: Hearty Gawon Salve Leon
m: Ellin Arebred
Ženíšek JanČechurová Jitka21.05.2016ČLP/L/5574
46V 3Isabella Rose Salve Leon
o: Abbi-Lou Angel Lion v.Steinbachwald
m: Villmobackens Kiwi
Diviš JaroslavPavlovská Daniela21.03.2016ČLP/L/5534

Třída čestná - psi

číslooceněníjménomajitelchovatelnarozeniCLKCHL
17V 1GCH Enzo vom Bernsteinmeer
o: Wildering´s Fortknoxlittlegoldheart
m: Coco vom Bernsteinmeer
Holešová IvaSandberg Stephanie02.08.2014ČLP/L/5504

Třída čestná - feny

číslooceněníjménomajitelchovatelnarozeniCLKCHL
47V 1CH Destaney Druhá šance
o: CH Anthony od Bučického mlýna
m: Brixi Severní souhvězdí
Hosmanová JitkaKonečná Petra31.10.2011ČLP/L/4868

Třída vítězů - psi

číslooceněníjménomajitelchovatelnarozeniCLKCHL
18V2 res.CACCH Cyron od Kostela Sv.Gabriela
o: Hearty Gawon Salve Leon
m: Ann Lady von Bohemia Olive
Černá VladimíraBezděkovská Renata11.3.2014ČLP/L/5230
19V1 CACCH Atrey Choovio Amigo Dog
o: Choovio Moon Leo v. Birkenberg
m: Inka v. d. Aigner-Obermühle
Lastivková VěraMurdžáková Veronika31.08.2014ČMKU/L/5324
20V 3GCH Jimmy Abé od Špitálského dvora
o: Anthony od Bučického mlýna
m: Cabi z Osoblažského lesa
Zdvihal AntonínIng.Kasal Bohuslav26.03.2013ČLP/L/5039
21V 4Akim Choovio Amigo Dog
o: Choovio Moon Leo v. Birkenberg
m: Inka v. d. Aigner-Obermühle
Sehner RobertMurdžáková Veronika31.8.2014ČMKU/L/5319

Třída vítězů - feny

číslooceněníjménomajitelchovatelnarozeniCLKCHL
49V2 res.CACEnjulli Paddy´s od Bucharky
o: Paddy´s Paquino v.Löwengarten
m: Blueberry President z Merboltic
Marková MarieMarková Marie22.3.2014ČLP/L/5239
50V1CAC KV BOSEssa Paddy´s od Bucharky
o: Paddy´s Paquino v.Löwengarten
m: Blueberry President z Merboltic
Marková MarieMarková Marie22.3.2014ČLP/L/5240
51V 3Brixi President z Merboltic
o: Ben Bastien Severní souhvězdí
m: Adelaida z Bechlína
Rážková IrenaIng.Stanková Simona27.6.2011ČLP/L/4815

Mladý kynolog:

Kategorie Jméno Umístění
6 - 9 let Raučíková Magdaléna 1.místo
9 - 13 Urválková Pavlína 1. místo
13 - 17 let   1. místo

Nejlepší chovatelská skupina: CHS od Bucharky

Nejlepší plemeník: Atrey Choovio Amigo Dog

Copyright © 2020 KCHL | Webové stránky pro chovatele