LeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonberger

Klub chovatelů psů leonbergerů ČR

Úvodní stránka
Česky
English
"Na počátku Bůh stvořil člověka,
a když poznal, jak je slabý, dal mu psa"

Klubová výstava KCHL - Ostružno 2015

Zivohost 2016Klubová výstava se opět konala v Juniorkempu Tobogán na Nové Živohošti. Již vloni se na místě všem velmi líbilo a letos tomu nebylo jinak. Krásné prostředí a příjemné ,téměř letní počasí , přilákalo spoustu vystavovatelů i diváků. Děkujeme za účast a těšíme se na další, jarní výstavu, která se bude konat na stejném místě 27.5.2017.

Třída veteránů - feny

číslooceněníjménomajitelchovatelnarozeniCLKCHL
27.V 3Ann Lady von Bohemia Olive
o: Cid vom Treuen Löwen
m: Anife Oliva Albron Elenia
Bezděkovská RenataBc.Zelená Petra24.02.2007ČLP/L/3866
28.V1 BOVAmy z Loučenského podzámčí
o: Stomfälles Out Of Bounds
m: Anny ze Sněžného dvora
Rambousek JaroslavRambousek Jaroslav18.04.2008ČLP/L/4184
29.V 4Brita od Skleněného dráčka
o: Agricola Harcovský dvůr
m: Bessy od Pekelských rybníků
Ambrušová JanaZahradník Michal04.05.2006ČLP/L/3689
30.VDAyron Bohemia Qwerty
o: Tyron vom Dreiburgenland
m: Berga z Leonkovho Raja
Dudková ŠárkaDudková Šárka19.10.2006ČLP/L/3786
31.V 2Adelaida z Bechlína
o: Darling Asson Ensson Bohemia
m: Agáta ze Starkonické vyhlídky
Ing.Stanková SimonaJůva Miroslav30.03.2007ČLP/L/3903
Třída veteránů-Veteranenklasse

Třída dorostu - feny

číslooceněníjménomajitelchovatelnarozeniCLKCHL
32.VN 1Nelly Zakatek Abigail
o: Atibos Dil Ka Rishta
m: Italia Zaraki´s Doughter Bory Cysterskie
Majcherová VladimíraLubonśki Tomasz26.09.2015ČMKU/L/5525
Třída dorostu-Jüngstenklasse

Třída mladých - psi

číslooceněníjménomajitelchovatelnarozeniCLKCHL
1.V 4Balderos z Penzionu Axa
o: Anthony Dux Salus Leon
m: Bella Cara President z Merboltic
Ing.Fuxová LucieKrupicová Marie10.01.2015ČLP/L/5361
2.V 3Adam od Slapského jezera
o: Hearty Gawon Salve leon
m: Destaney Druhá šance
Oláhová HaničkaHosmanová Jitka25.05.2015ČLP/L/5466
3.V1 CAJC,BOJFarel Goldenleon
o: Vigos vom Kaniberg
m: Celine Claudette Goldenleon
Salomon MartinJůzová Romana25.03.2015ČLP/L/5397
4.absenceAaron Symphony of wagging tails
o: Paddy´s Paquino v.Löwengarten
m: Radiant Star´s Adorable Aniara
Krejčí ZděnekGlabazna Tomáš03.06.2015ČLP/L/5467
5.V 2Bruncvík Alldo-Leon
o: Malte Mo Löwe v.Bernburgerland
m: Donattella Arcondia
Mužíková RomanaČekalová Eva24.04.2015ČMKU/L/5443
Třída mladých-Jugendklasse

Třída mladých - feny

číslooceněníjménomajitelchovatelnarozeniCLKCHL
33.VBeabet z Richardovských skal
o: Leandro uit´t Berggat
m: Carolline Jökll Galaxy Oss
Pluhovský MiroslavPluhovský Miroslav20.03.2015ČMKU/L/5424
34.VDEnnys Jess Goldenleon
o: Malte Mo Löwe v.Bernburgerland
m: Alexis Tyro Goldenleon
Pešťáková MartinaJůzová Romana18.03.2015ČLP/L/5394
35.V 2Benetta Alldo-Leon
o: Malte Mo Löwe v.Bernburgerland
m: Donattella Arcondia
Krňávková MartaČekalová Eva24.04.2015ČMKU/L5446
36.VBeireen Alldo-Leon
o: Malte Mo Löwe v.Bernburgerland
m: Donattella Arcondia
Čekalová EvaČekalová Eva24.04.2015ČMKU/L/5444
37.VBella Bella z Penzionu Axa
o: Anthony Dux Salus Leon
m: Bella Cara President z Merboltic
Mudr.Horáková ElenaKrupicová Marie10.01.2015ČLP/L/5370
38.V 1 CAJCEnie Goldenleon
o: Malte Mo Löwe v.Bernburgerland
m: Alexis Tyro Goldenleon
Kačírková IrenaJůzová Romana18.03.2015ČLP/L/5393
39.V 4Flavour of Chocolate Vanika vom Bauernhof
o: Feyoka Washao v.Roten Schopf
m: Cinderella Vanika vom Bauernhof
Štaffenová LucieVaňková Hana27.04.2015ČMKU/L/5431
40.VFolly Rose Goldenleon
o: Vigos vom Kaniberg
m: Celine Claudette Goldenleon
Jůzovi Romana+JanJůzová Romana25.03.2015ČLP/L/5403
41.V 3Berenica Bella z Penzionu Axa
o: Anthony Dux Salus Leon
m: Bella Cara President z Merboltic
Ing.Stanková SimonaKrupicová Marie12.01.2015ČLP/L/5371
42.absenceElsa Leon Královce
o: Dancan Danilo
m: Alia Alba Leon Královce
Zahradníček JanMalucká Zuzana08.07.2015SPKP 1641
Třída mladých-Jugendklasse

Mezitřída - psi

číslooceněníjménomajitelchovatelnarozeniCLKCHL
6.V 3Atrey Choovio Amigo Dog
o: Choovio Moon Leo v.Birkenberg
m: Inka von der Aigner-Obermühle
Lastivková VěraMurdžáková Veronika31.08.2014ČMKU/L/5324
7.V1 CACAaron Choovio Amigo Dog
o: Choovio Moon Leo v.Birkenberg
m: Inka von der Aigner-Obermühle
Butalová Jana+Turečková KMurdžáková Veronika31.08.2014ČMKU/L/5318
8.V2 res.CACAmor Choovio Amigo Dog
o: Choovio Moon Leo v.Birkenberg
m: Inka von der Aigner-Obermühle
Knapová IvetaMurdžáková Veronika31.08.2014ČMKU/L/5321
9.absenceElf Pointed Ear Grand Aiveko
o: Garfield Leo Illertal
m: Dwena Daiichi Grand Aiveko
Nagy RochardMisterová-Koubalová Veronika15.06.2014ČLP/L/5299
10.V 4Akim Choovio Amigo Dog
o: Choovio Moon Leo v.Birkenberg
m: Inka von der Aigner-Obermühle
Sehner RobertMurdžáková Veronika31.08.2014ČMKU/L/5319
Mezitřída-Zwischenklasse

Mezitřída - feny

číslooceněníjménomajitelchovatelnarozeniCLKCHL
43.V 1 CACElwira Exclusive For Grand Aiveko
o: Garfield Leo Illertal
m: Dwena Daiichi Grand Aiveko
Misterová-Koubalová VeronikaMisterová-Koubalová Veronika15.06.2014ČLP/L/5302
44.V 2 res.CACPolly Lesní Lom
o: Cooper vom Nonnenwald
m: Jura Löwe v. Thüringen
Kubová JanaKubová Jana13.12.2014ČMKU/L/5358
Mezitřída-Zwischenklasse

Třída otevřená - psi

číslooceněníjménomajitelchovatelnarozeniCLKCHL
11.V 3Desperádo Bandit Grand Aiveko
o: Anthony od Bučického mlýna
m: Berenicca Baby Grand Aiveko
Misterová-Koubalová VeronikaMisterová-Koubalová Veronika25.11.2011ČLP/L/4870
12.VDCasper od Kostela Sv.Gabriela
o: Hearty Gawon Salve Leon
m: Ann Lady von Bohemia Olive
Kubičová KateřinaBezděkovská Renata11.03.2014ČLP/L/5228
13.V2 res.CACCyron od Kostela Sv.Gabriela
o: Hearty Gawon Salve Leon
m: Ann Lady von Bohemia Olive
Černá VladimíraBezděkovská Renata11.03.2014ČLP/L/5230
14.V1 CACAnubi pod Štěpánkou
o: Ben Bastien Severní souhvězdí
m: Abony Podmoklická blata
Kohout PetrNeumannová Dana12.06.2011ČLP/L/4788
15.VDDark Moon Druhá šance
o: Anthony od Bučického mlýna
m: Brixi Severní souhvězdí
Vondrák PetrKonečná Petra31.10.2011ČLP/L/4864
16.V 4Amadeus od Nučického háječku
o: Beji z Osoblažského lesa
m: Florida z Plaského údolí
Macek IvanSchmiedt Petr17.05.2011ČLP/L/4778
17.neposouzenAnthony Dux Salus Leon
o: Knockando´s Swedish Roussillon
m: Greis Wanetta Salve Leon
Boštičková IvaIng.Petříková Hana09.09.2012ČLP/L/4994
18.VDKadri z Leonkovho Raja
o: Juhászvari Kedves JUP-JUP
m: Sherry Lady Oaza Wschodu
Papež RomanBelanská Janka04.03.2013ČLP/L/5064
Třída otevřená-Offene klasse

Třída otevřená - feny

číslooceněníjménomajitelchovatelnarozeniCLKCHL
45.V2 res.CACAmálka od Benýdkova
o: Gerry Carsten Salve Leon
m: Annie od Kostela Sv. Gabriela
Štíbrová BlankaBorovková Jana21.10.2013ČLP/L/5117
46.V 3Cija od Kostela Sv.Gabriela
o: Hearty Gawon Salve Leon
m: Ann Lady von Bohemia Olive
Bezděkovská RenataBezděkovská Renata11.03.2014ČLP/L/5232
47.VDAnnie Laura od Benýdkova
o: Gerry Carsten Salve Leon
m: Annie od Kostela Sv. Gabriela
Borovková JanaBorovková Jana21.10.2013ČLP/L/5118
48.VDAirin Bela Rouge Akte leon
o: Axim z Podolkovic
m: Alight Candle vom Vietingshof
Dejdar LadislavIng.Sýkorová Věra05.11.2013ČLP/L/5142
49.V1 CAC KV BOBRoya Dreena vom Dreiburgenland
o: Tyron vom Welland
m: Layana Zola vom Löwengarten
Plášilová LucieSchröder Mathias30.06.2012ČMKU/L/4982
50.VCaren od Kostela Sv.Gabriela
o: Hearty Gawon Salve Leon
m: Ann Lady von Bohemia Olive
Výborná Marie+EvaBezděkovská Renata11.03.2014ČLP/L/5231
51.VDAida z Hlaveneckých hájů
o: Artur od Svatého Linharta
m: Isa od Špitálského dvora
Petrák JonášKrumpolcová Marcela22.11.2012ČLP/L/5016
52.V 4Emory Black Druhá šance
o: Dragos King Kong Bertusowy Gaj
m: Black Blossom Severní souhvězdí
Šedivá IrenaKonečná Petra02.06.2013ČLP/L/5062
53.absenceEbby Golden Elf
o: Glen Barryn Salve Leon
m: Conny Golden Elf
Hořejší JanaHořejší Jana20.10.2013ČLP/L/5113
54.DAjša z Korozluckého parku
o: Anrico z Mratínského mlýna
m: Florida z Plaského údolí
Anftová DagmarAnftová Dagmar05.12.2013ČLP/L/5150
55.VConnie od Kostela Sv.Gabriela
o: Hearty Gawon Salve Leon
m: Ann Lady von Bohemia Olive
Řebounová MonikaBezděkovská Renata11.03.2014ČLP/L/5233
56.VEnjulli Paddy´s od Bucharky
o: Paddy´s Paquino v.Löwengarten
m: Bluberry President z Merboltic
Marková MarieMarková Marie22.03.2014ČLP/L/5239
Třída otevřená-Offene klasse

Třída pracovní - feny

číslooceněníjménomajitelchovatelnarozeniCLKCHL
57.V2 res.CACEmilly Paddy´s od Bucharky
o: Paddy´s Paquino vom Löwengarden
m: Blueberry President z Merboltic
Raučíková PetraMarková Marie22.03.2014ČLP/L/5238
58.V 3Coletta od Skleněného dráčka
o: Aragorn z Mitrovické zahrady
m: Brita od Skleněného dráčka
Horváthová HanaZahradník Michal19.10.2009ČLP/L/4437
59.V1 CACCatalina Ruth Arcondia
o: Cid vom Treuen Löwen
m: Conely H.Bora z Milotiček
Pražmová PetraScavinová Patricie14.08.2008ČLP/L/4230
Třída pracovní

Třída čestná - psi

číslooceněníjménomajitelchovatelnarozeniCLKCHL
19.VLaser Bug Of the Bernese Garden
o: Bugsy Roy Arcondia
m: Sconfinato Grande Nina
Wolf OtakarM.T.J.C.Rooijackers30.12.2011ČLP/L/4902
20.VAthos z Podolkovic
o: Carlos od Lenešického rybníka
m: Ája Leon od Kuřidla
Juříček AntonínMgr.Zydrová Ilona31.10.2008ČLP/L/4260
Třída čestná

Třída vítězů - psi

číslooceněníjménomajitelchovatelnarozeniCLKCHL
21.V 3Enjoy Paddy´s od Bucharky
o: Paddy´s Paquino v.Löwengarten
m: Blueberry President z Merboltic
Voříšková MarkétaMarková Marie22.03.2014ČLP/L/5235
22.V 4Luca-Guard Captain Bangaru
o: Tyron vom Welland
m: Luca-Guard Akvamarin
Wolf OtakarKirják Jozsef08.12.2012ČLP/L/5030
23.VDainty Vanika vom Bauernhof
o: René Löwe v.Bayern
m: Aimee Vanika vom Bauernhof
Štaffenová LucieVaňková Hana31.01.2012ČMKU/L/4906
24.V2 res.CACEplin Gordon Bohemia Qwerty
o: Balfen Aplin Kwenobe
m: Ayron Bohemia Qwerty
Mudr.Martan FrantišekDudková Šárka18.04,.2012ČLP/L/4916
25.V1 CAC KV BOSJimmy Abé od Špitálského dvora
o: Anthony od Bučického mlýna
m: Cabi z Osoblažského lesa
Zdvihal AntonínIng.Kasal Bohuslav26.03.2013ČLP/L/5039
26.VOzzy od Pálfych
o: Hägar v.Kloster Lorch
m: Margaréta od Pálfych
Doubek RomanPálfyová Katarína28.05.2013SPKP/1593
Třída vítězů-Siegerklasse

Třída vítězů - feny

číslooceněníjménomajitelchovatelnarozeniCLKCHL
60.V1 CACCarolline Jökll Galaxy Oss
o: Jökull Löwe von Walhal
m: Bonnie B.Bora z Milotiček
Pluhovský MiroslavMrázová Martina27.03.2010ČMKU/L/4522
61.VAnnie od Kostela Sv. Gabriela
o: Benji z Osoblažského lesa
m: Ann Lady von Bohemia Olive
Borovková JanaBezděkovská Renata27.07.2009ČLP/L/4381
62.V 3Destaney Druhá šance
o: Anthony od Bučického mlýna
m: Brixi Severní souhvězdí
Hosmanová JitkaKonečná Petra31.10.2011ČLP/L/4868
63.V 4Dayron Bohemia Qwerty
o: Nando-Junior Leo v.Jerichower Land
m: Ayron Bohemia Qwerty
Dudková ŠárkaDudková Šárka17.04.2011ČLP/L/4744
64.VBrixi President z Merboltic
o: Ben Bastien Severní souhvězdí
m: Adelaida z Bechlína
Rážková Jana+IrenaIng.Stanková Simona27.06.2011ČLP/L/4815
65.V2 res.CACBashira Cora Von Der Leo Familie
o: Veit-Eik v.Ossmannstedter Grund
m: Cora Löwe vom Werratal
Kubová JanaSandy Herold20.09.2013ČMKU/L/5198
Třída vítězů-Siegerklasse

Mladý kynolog:

Kategorie Jméno Umístění
6 - 9 let Mužíková Adéla 1.místo
  Přívozník Jakub 2. místo
  Zelená Amélie 3. místo
  Raučíková Magdalénka 4. místo
9 - 13 Fuxová Patricie 1. místo
Mladý kynolog - děti II.kategorie Mladý kynolog - děti III.kategorie

Nejlepší chovatelská skupina: CHS od Kostela Sv. Gabriela

Nejlepší chovatelská skupina

Nejlepší plemeník: Hearty Gawon Salve Leon

Nejlepší plemeník

Nejlepší pár: Elwira Exclusive For Grand Aiveko+Desperádo Bandit Grand Aiveko

Nejlepší pár

Copyright © 2017 KCHL