LeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonberger

Klub chovatelů psů leonbergerů ČR

Úvodní stránka
Česky
English
"Na počátku Bůh stvořil člověka,
a když poznal, jak je slabý, dal mu psa"

Kalendář výstav pro tento rok

LeonbergerPřepsáno z materiálů ČMKU (ČeskoMoravská Kynologická Unie). Opsáno bez ZÁRUKY. Pro ověření a bližší informace se musíte obracet na webové stránky Českomoravské kynologické unie, kde jsou uvedeny kontaktní adresy na příslušného pořadatele.

Upozorňujeme, že uzávěrky výstav jsou vždy velmi dlouho před termínem konání. Je proto výhodné, napsat si o přihlášky na více akcí a teprve až po obdržení propozic si rozmyslet, kam skutečně jet můžeme a chceme. Pro bonitaci je nutná účast na klubové nebo národní nebo mezinárodní výstavě. Dále si dejte pozor, zda je na propozicích vždy napsáno, že výstava je pod patronací FCI. Jestliže tam najdete UCI - nejezděte, je to organizace, kterou ČMKU neuznává.

Doporučujeme sledovat termíny uzávěrek českých i zahraničních výstav, vstupní poplatky se výrazně liší.

Vážení přátelé, dovolujeme si vás pozvat na výroční klubovou výstavu KCHL, která se bude konat dne 26.5.2018 opět v Junior Tobogán kempu Slapy, Nová Živohošť. Rozhodčí G.Perosino Itálie a M.Václavík. Na této výstavě naši členové obdrží dárek k 30.výročí klubu. Kdo má zájem si udělat trošku delší výlet, v případě pěkného počasí si užít krásného prostředí a koupání, je možné si objednat i ubytování na juniorcamp@zivohost.cz, tel.603429190. Přihláška dojde v nejbližším Zpravodaji, který očekáváme kolem 22.3. Těšíme se na vaši účast!

Aktuální informace, termíny uzávěrek a všechny další potřebné informace na webu www.cmku.cz. Přejít na seznam uskutečněných klubových výstav a jejich výsledků.

Copyright © 2019 KCHL