LeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonberger

Klub chovatelů psů leonbergerů ČR

Úvodní stránka
Česky
English
"Na počátku Bůh stvořil člověka,
a když poznal, jak je slabý, dal mu psa"

Seznam chovatelských stanic

Na této stránce jsou zpracovány údaje jednotlivých chovatelských stanic. Pod odkazem chovných stanic se nachází přehled vrhů (pokud existuje). Následující seznam chovateských stanic je řazen abecedně.

Bylo nalezeno 402 záznamů
Chovatelská staniceChovatelAdresa
AbraxaABRLE ZdeněkStražisko 63, Stražisko, 798 44
AdakAlena WeinlichováPilařova 1110, Roztoky u Prahy, 252 63
Aderente LeoneNavrátil MartinLouňovice 132, Louňovice, 251 62
Aj-Či-MiKNECHT MichaelBastlova 10, OSTRAVA-ZÁBŘEH, 700 30
AkirojaLHOTA RomanV Kopečkách 614, STRÁŽ N/NIS., 463 03
Akizum LeonMUZIKOVÁ Ilona Ing.V úvalu 30, PRAHA 5-MOTOL, 150 00
Akte LeonIng. Sýkorová VěraVelkomoravská 193/270, Lužice u Hodonína, 696 18
Albron EleniaŠTÍBR VladimírKroučová 73, Řevničov, 270 54
Amazing LeonHoma IgorKonská 491, Třinec, 739 61
Andrluvův ChlumRAMBOVÁ PavlínaPod sanatoriem 136, ŽAMBERK, 564 01
Andy z PolabíSTARÁ RenataMalolánské 15, DAŠICE, 533 03
AnpejaŠVIHLOVÁ PetraPříchovice 208, PŘEŠTICE, 334 01
ArcondiaScavinová PatricieŽerůtky 9, Žerůtky, okr. Blansko, 679 71
ArebredEva KyptováRudeč 161E, Kostelec nad Labem, 277 13
ArebredEva KyptováRudeč 161E, Kostelec nad Labem, 277013
ArebredKyptová EvaRudeč 161 E, Kostelec nad Labem, 277 13
Assa ŘíčanySUSOVÁ MiladaLabská 1759, ŘÍČANY, 251 01
ČejivaČECHUROVÁ JitkaK jatkám 166, BLATNÁ, 388 01
ČejivaČechurová JitkaK jatkám 166, Blatná, 388 01
ČejivaČechurová JitkaK jatkám 166, Blatná, 38801
ČejivaČechurová JitkaK jatkám166, Blatná, 388 01
Černucká blataMALÝ JaroslavČernuc 106, ČERNUC, 273 23
Česká kampeličkaŽÁČKOVÁ KateřinaMŠEC 33, Mšec, 270 64
Újezdský dvůrMARTÍNKOVÁ AntonieÚjezd u Uničova 345, Újezd u Uničova, 783 96
Aurus LeonJonáš FrantišekHnojník 273, Hnojník, 739 53
AzirruPRŮŠA KarelArmády 177, PRAHA 5, 155 00
Balmoral MoraviaA.KoukalováVeselíčko175, Lipník nad Bečvou, 75131
Balmoral MoraviaAlena KoukalováVeselíčko 175, Lipník nad Bečvou, 75131
Balmoral MoraviaAlena KoukalováVeselíčko175, Lipník nad Bečvou, 75131
Barhoňova stráňKADLEČKOVÁ DanaPionýrská 233, PLANÁ N/LUŽ., 391 11
Bartošův rájVOLKOVÁ HanaBartošova 929, NAPAJEDLA, 763 61
BernopyŠlehoferová MartinaKotovická 497, Stod, 333 01
Bertusowý Gáj, ,
Beskydský RadegastMiroslav PelcVsetínská 534, Valašské Meziříčí, 757 00
BO-ZA-PIZAPLETALOVÁ BohumíraJana Čarka 2347, Písek, 397 01
BO-ZA-PIZapletalová BohumíraJana Čarka 2347, Písek, 397 01
BO-ZA-PIZapletalová BohumíraJana Čarka 2347, Písek, 397 01
Bobravský meandrŽIVNÁ Anna Ing.Rosická 363, TETČICE, 664 17
Bohemia QwertyDudková ŠárkaV.Dobiáše 455, Jičín, 506 01
Bohemia QwertyDudková ŠárkaVáclava Dobiáše 455, Jičín, 506 01
Bohemia QwertyŠárka DudkováV.Dobiáše 455, Jičín, 506 01
Bohemia TrifidZEMAN MilanBuchovcova 8, PRAHA 3, 130 00
Bora z MilotičekŠMRHOVÁ JaroslavaMilotičky 1, PELHŘIMOV, 393 01
Brdský tulákVÁŇA P. Mgr.ČSA 353, STARÁ HUŤ, 262 02
CarlsbadJUNEK LadislavLidická 28, KARLOVY VARY, 360 20
Cecemínská stráňHRDINOVÁ DanaDřísy 282, Dřísy, 277 14
Chaberský hájLOMECKÁ MariePod Zámečkem 98, Praha 8, 184 00
Chaloupecké skalkySLAPNIČKA Jiří Ing.Podhradí 140, ZBIROH, 338 08
Chrástné poleHAŠOVÁ DagmarChrášťany 169, RUDNÁ, 252 19
Danův přítelČEJKA DanielNa červeném vrchu, TEPLICE, 415 00
DaxetKONVALINKOVÁ HanaBykoš 68, KRÁLŮV DVŮR, 267 01
Děda PradědaROZSYPALOVÁ ZuzanaBýkov 51, Krnov, 794 01
Dela JavanSOMMROVÁ JanaOLEŠNÁ 56, OLEŠNÁ, 267 64
Dobřívské zátišíDRNEC Martin Ing.DOBŘÍV 267, DOBŘÍV, 338 44
DrinkČERNÍKOVÁ IvanaSmetanova 442, KAMENICKÝ ŠENOV, 471 14
Druhá šanceKonečná PetraMyslbekova 735, Stráž N/Nisou, 463 03
Duvasgardens, ,
Ege-ma-kaFRÉBORTOVÁ BronislavaJesenická 3, ŠTERNBERK, 785 01
EgonaNANTL PetrHálkova 2, Mohelnice, 789 85
ElaraGERÁTOVÁ LudmilaVšeruby č.101, VŠERUBY U KDYNĚ, 345 07
Ensson BohemiaMRÁČKOVÁ DrahomíraVrchlického 1018, Hořovice, 268 01
FatyshineZdeňka TicháKrásný jez 16, Bečov nad Teplou, 36464
FerneraČečka Jiří RNDr.Věkošská 415, Hradec Králové, 503 41
Fiero LeoneBENEŠOVÁ IvanaZámecká 40, MNICHOVICE, 251 64
Fiva's, ,
FračerejFRANKOVÁ ZdeňkaNová 92, KNĚŽEVES, 270 01
from Magic Castle, ,
Godulský lomKohut Robert, ,
Gold BelgicaONDRÁČKOVÁ ValentínaDukelská 33, ČESKÉ BUDĚJOVICE, 370 01
Golden AdakWEINLICHOVÁ AlenaPilařova 1110, ROZTOKY U PRAHY, 252 63
Golden ElfHOŘEJŠÍ JanaLuníkov 23, HOBŠOVICE, 273 21
Golden ElfJana HořejšíLuníkov 23, Hobšovice, 273 21
Golden ElfJana HořejšíLuníkov 23, Netolice, 273 21
Golden ElfJana HořejšíLuníkov 23, Slané, 273 21
Golden ElfJana HořejšíLuníkov 23, Slaný, 273 21
Golden ElfJana HořejšíLuníkov 23, Slaný, 27321
Golden HeartNEKOVÁŘOVÁ PetraProseč-Pod Ještědem 152, ČESKÝ DU, 463 43
Golden LeonRomana a Jan JůzoviKozmice 65, Chýnov, 391 55
GoldenleonJůzová RomanaKozmice 65, Chýnov, 391 55
GoldenleonRomana a Jan JůzoviKozmice 65, Chýnov, 391 55
GoldenleonRomana JůzováKozmice 65, Chýnov, 391 55
Grand AivekoKoubalová VeronikaDol.Břežany-U lesa 95, Zvole, 252 45
Grand AivekoVeronika KoubalováPod lesem 95, Dolní Břežany -Zálepy, 252 45
Grand AivekoVeronika KoubalováPod lesem 95, Zvole u Prahy, 252 45
Grand AivekoVeronika KoubalováPod lesem 95, Dolní Břežany -Zálepy, 25245
Happy LeonALEŠOVÁ Jana MUDr.U Skleníku 340/9, Havířov-Prostř.Suchá, 735 64
Happy LeonMUDr. Alešová JanaU skleníku 340/9, Havířov-Prostřední Suchá, 735 64
Happy LeonMUDr. Alešová JanaU skleníku 340/9, Havířov-Prostřední Suchá, 73564
Harcovský dvůrSCHOLZE SiegfriedJizerská 152, LIBEREC 1, 460 01
HebaBALÍKOVÁ HelenaRtyně v Pod.738, Rtyně v Pod.,
HennerMACHÁČKOVÁ MonikaPod zámek 260, KONÁROVICE, 281 25
HimmelfürstCHÝLOVÁ Petra PhDr.Mlýnská 111, Litvínov-Hamr, 435 42
Hoštická vyhlídkaKRUPKOVÁ EvaStřelské Hoštice 190, Střelské Hoštice, 387 15
Horský levMUŠKA PetrPöslova 5, PRAHA 10, 106 00
HundodometoBoštičková IvaTvrdého 89A, Praha 9, 199 00
IkajavaTOŠIL JaroslavStarodubečská 419/59, PRAHA 10-DU, 107 00
Jakubský dvůrJiří Vaněk,ingJakub 45, Církvice, 285 33
Jantarové poleTesařová LibušeNezadáno, Nezadáno,
Jasný denAlexandr BenešStožec 23, Stožec, 384 44
Jestřábí řekaVRBOVÁ IrenaTři Dvory 61, LITOVEL, 784 01
Jezerní smečkaPEKAŘOVÁ HanaJezerní 202, Poděbrady, 290 01
Jezerský chovRYŠÁNKOVÁ MariePOZOŘICE 473, POZOŘICE, 664 07
JFHHALTMAROVÁ SylvaKunčice 107, Staré město pod smrkem, 788 32
Ji-ToGLOSER JiříKudlovice 142, BABICE, 687 03
Jizerský rančMARYŠKOVÁ HalkaMaršovice 28, Jablonec nad Nisou, 468 01
KhaimasE. a B.Henzscheln, Hartha, 00000
Klokaní loukaRENDL PavelHluboká 5/101, BRODCE, 294 73
Knockando's, ,
KončinyURLICHOVÁ JindraV Hruštičkách 534, JAROMĚŘ, 551 01
Králův potokDOUBRAVSKÝ EduardHorní 6, MOŘKOV, 742 72
Kwenobe, ,
Šárecký levTrkovská PetraMyslíkova 73, PACOV, 395 01
Šťastná náhodaJana TimpelováJ.Žižky 5, Jablonec nad Nisou, 466 06
LachimKOREJSOVÁ JanaJIČÍNĚVES 64, JIČÍNĚVES, 507 31
Löwe v. Walhall, ,
Leo vom Jerichower Land, ,
Leo von Illertaln, n, 00000
Leo-DogMÍŠEK VáclavChoustník 155, Choustník, 391 18
Leo-RůžRŮŽIČKOVÁ Jaroslava28.října 221/82, LIBEREC 6, 460 06
Leon BohemiaKRCHOVÁ DrahomíraStárkov 179, Stárkov, 549 36
Leon BoxVítězslav Adolf, ,
Leon Czech CanadaMartin ProxČlunek 51, n, 378 33
Leon Czech CanadaProx MartinČlunek 51, Člunek, 378 61
Leon KingSMUTNÁ VlastaPod Hladkou skálou 1603, ČERNOŠICE, 252 28
Leon LeonysP.a P.Fridovin, Rodvínov 73, 37701
Leon LeonysPetra FrídováRodvínov 73, Jindř. Hradec, 37701
Leon LučinyŠOTKOVSKÝ IvanLUČINA 360, LUČINA, 739 39
Leon MoraviaZapletalová Jindřiška,ingJarní 3436/1, Hodonín, 69501
Leon od KuřidlaHRABÁK Jiří Ing.K Dražejovu 1070, STRAKONICE, 386 01
Leon z NissanuTONCAROVÁ HanaŠulcova 1132, KLADNO II., 272 01
Leon-chovMACHÁČEK JaroslavPaříkovo nám.132, TŘEBENICE, 411 13
Leon-HlukŠimčí Martin, ,
Leon-RadostČernošek Ladislav, ,
Leone FlavaHRACHOVÁ KamilaPánské Nové Dvory 2420, FRÝDEK-MÍSTEK, 738 01
Lesní jezírkoKUCHAŘ JosefPOCINOVICE 105, POCINOVICE, 345 09
Lesní vítrThámová LenkaBytíz 110, PŘÍBRAM, 261 01
LiberečákDRAGOUN J.Pilínkovská 173, LIBEREC 23, 463 13
Lom u MacochyRYŠÁNKOVÁ AnnaDolní 346, Doubravice nad Svitavou, 679 11
Lony z VyšehořovicLONSKÁ IrenaVyšehořovice 156, MOCHOV, 250 87
Lu-Mi-RaHYRČOVÁ RadmilaKomenského 25, NOVÉ MĚSTO N/MET., 549 01
Lužická stráňPĚTILETÝ MilošJablonecká 294/16a, LIBEREC I., 460 01
Lví chovLAZAR ZdeněkHORNÍ LIBCHAVA 220, HORNÍ LIBCHAVA, 471 11
Lví hrádekVáclav PertlJindřichova 439, Domažlice, 344 01
Lví královstvíZEMAN JiříRATAJE 66, RATAJE, 391 65
Lví pesPETRÁČEK JosefŠtěrboholy 1/210, PRAHA 10, 102 00
Lví radostHERNA JosefVeselá 81, KAMENICE N/LIP., 394 70
Lví senŠPAČKOVÁ BohuslavaVINCENCOV 59, VINCENCOV, 798 04
Lwia Dolina, ,
Žlutý jantarGLATTOVÁ JanaPražská 40, Nehvizdy, 250 81
Medové ÚdolíTelnarov Barbora, ,
Member of the LeogangA.Mayern, n, 00000
Memory of GinaV.Jurdová-VrchotováP.Bezruče 402, Luby u Chebu, 35137
Mikulovská horaŠVIHÁLKOVÁ MartinaMikulovice 33, KOJETICE N/Moravě, 675 23
MiladaKUTIL LadislavZámecká 6, Jablonec nad Nisou, 466 06
MitakuKUBICA MilanTěšínská 22, HAVÍŘOV-BLUDOVICE, 736 01
Moravian Gold LionVlastimil Surýnek, ,
Moravský jihCHARVÁTOVÁ JanaBRUMOVICE 108, BRUMOVICE, 691 11
Na placeARCHLEB PetrNa nábřeží 201, ČESKÉ MEZIŘÍČÍ, 517 71
Na starém hraděNOVÁKOVÁ MilušeBezručova 337, JESENICE, 270 33
Najmurská cestaMÄRZ LiborKOUT NA ŠUMAVĚ 301, KOUT NA ŠUMAVĚ, 345 02
Naše pýchaStafinská NikolaMyslivecká 184, Chotěbuz, 735 61
Nákelský bobrDEDEK MartinSenice na Hané 258, Senice na Hané, 783 45
Nobert, ,
Nová generaceDOLÍVKA PetrKlatovská 161, PLZEŇ, 320 00
Obědkovská dolinaŠTĚPÁNEK JaroslavObědkovice 19, Klenovice n.H., 798 23
od Čerchovské skályZdeněk SvobodaLeninova 556, Domažlice, 344 01
Od ÚhlavyKAŇKA JiříZahradní 61, PLZEŇ, 307 07
od Čtyř srdcíFRYMLOVÁ DanaSrnova 86, DOMAŽLICE, 344 01
od Bedřichovské horkyKosová Miriam, Brno - venkov,
od BenýdkovaJana BorovkováBavorovská 777, Netolice, 38411
Od Beskydských vrchůRYŠKOVÁ EvaU Školky 840, ŠENOV U OSTRAVY, 739 34
od BlaženkyTURKOVÁ LucieNa Petřinách 293/62, PRAHA 6, 162 00
od Břehu SvitavyŠEVČÍKOVÁ IvanaJedlová 389, Jedlová, 569 91
od Brdské studánkyBURSOVÁ Marcela Ing.Za vodárnou 22, Praha 8, 182 00
od Bučického mlýnaKNAPOVÁ IvetaCholenice 84, KOPIDLNO, 507 32
Od BucharkyM.Markován, Liberec, 45007
Od BucharkyM.Markován, Liberec, 46007
Od BucharkyMarie marková K Bucharce 338, Liberec 19, 46007
od BucharkyMarie MarkováK Bucharce 338, Liberec, 00000
Od BucharkyMarie MarkováK Bucharce 338, Liberec, 46007
od BucharkyMarie MarkováK Bucharce 338, Liberec, 46008
Od BucharkyMARKOVÁ MarieK Bucharce 338, LIBEREC 19, 460 08
od Císařské silniceJOHANÍK RichardRybákova 529, VČELNÁ, 373 82
od Chuchelské dráhyKOZÁKOVÁ StanislavaVelká Chuchle 421, PRAHA 5, 159 00
Od DvořákůDVOŘÁK PavelNa výsluní 387, TÁBOR 4-MĚŠICE, 391 56
od Frýdlantského hraduVRKOSLAV RomanBudovatelská 3218, FRÝDLANT, 464 01
od Grabštejnského hraduLHOTÁKOVÁ IvaVáclavice 284, HRÁDEK N/NISOU, 463 34
od Hrusického potokaSTAN?K Vladimír Ing.Hrusice 188, SENOHRABY, 251 66
od Katovického jezuPLOJHAROVÁ PetraŘíční 428, Katovice, 387 11
od Kostela Sv. GabrielaBezděkovská RenataŠvédská 589/4, Praha 5 - Smíchov, 150 00
od Kostela Sv. GabrielaRenata BezděkovskáŠvédská 4, Praha 5, 150 00
od Kostela Sv.GabrielaBEDĚKOVSKÁ RenataŠvédská 4, PRAHA 5, 150 00
od KovářeHŮRKA TomášNad Dolejšákem 210, STRÁNČICE, 251 63
od králičího ostrovaBENEŠOVÁ MilenaNa výsluní 692, ZLIV, 373 44
Od líčného potokaDOLEJŠKOVÁ VratislavaSokolská 238, TRUTNOV, 541 03
Od Lenešického rybníkaRŮŽIČKA LubomírBubeneč 159, LENEŠICE, 439 23
od Lenešického rybníkaRŮŽIČKA LubomírBubeneč 159, Lenešice, 439 23
od Lubenského potokaHerboček Oldřich, ,
od Řeky TrnávkyKRŠKOVÁ VěraHořepník 254, Hořepník, 394 21
od Řeky TrnávkyKRŠKOVÁ VěraHořepník 254, Hořepník, 394 21
Od řeky LužnicePOČINEK JiříTýnská 265, TÁBOR, 390 01
Od špitálského dvora Bohuslav KasalJaselská 1932, Havlíčkův Brod, 580 01
Od špitálského dvoraBohuslav KasalJaselská 1932, Havlíčkův Brod, 580 01
Od špitálského dvoraIng. Kasal BohuslavJaselská 1932, Havlíčkův Brod, 38001
Od špitálského dvoraKASAL Bohuslav Ing.Jaselská 1932, HAVLÍČKŮV BROD, 580 01
Od špitálského dvoraKASAL Bohuslav Ing.Jaselská 1932, Havlíčkův Brod, 580 01
od Malenovického hraduKUČEROVÁ DrahomíraKopaniny 1007, Zlín-Malenovice, 763 02
Od Mlýnského rybníkaSALAČ VáclavTřtice 40, NOVÉ STRAŠECÍ, 271 01
od Nučického háječkuSchmiedt PetrU Háječku 412, Nučice, 252 16
od Panny MarieKUBÍČEK MichalOCHOZ U BRNA 411, OCHOZ U BRNA, 664 02
Od PálfychK.Palfyován, n, 00000
Od Pekelských rybníkůKOLÁŘOVÁ LenkaDěčínská 505, ČESKÁ LÍPA, 470 01
od Petrské brányKRÁLOVÁ MiladaHrdoňovická 202/21, PRAHA 9, 193 00
od Plešiveckého hradištěEva KarmazínováHostomice 448, Mníšek pod Brdy, 267 24
od Rakoveckého potokaStrádal Petr, ,
Od Sklářské uličkySÝKORA Milan Ing.Velkomoravská 193/, LUŽICE, 696 18
od Skleněného dráčkaZAHRADNÍK MichalŠvecova 398, PRAHA 4-CHODOV, 149 00
od Skryjských jezírekCIPROVÁ HelenaNa Padesátém 2, Praha 10, 100 00
Od slapského jezeraJitka HosmanováSedlčanská 1327/65, Praha 4, 00000
Od Slánského rybníkaDIOSZEGIOVÁ VladimíraRudolec 72, BŘEZOVÁ, 357 61
od Srního potokaŠILHÁN JiříSluneční 251, MIMOŇ, 471 24
od Staré lípySTŘÍBRNÝ VladimírMakotřasy 38, LIDICE, 273 54
od Svatého LinhartaKOENIGSTEINOVÁ MarkétaK Linhartu 36, KARLOVY VARY, 360 07
od TerasyKRÁTKÝ JosefRumunská 168, JAROMĚŘ 3, 551 02
Od tety ZityKVÁŠOVÁ Zita Ing.Vidochov 104, NOVÁ PAKA, 509 01
Od tří mohylKarel RežňákRekreační stř. TOS, Rusava, 768 45
od Zeleného bukuVIKTORA JaroslavBuk 10, MILÍN, 262 31
Ohařský průhonLOUMAN VáclavOHAŘE 77, Ohaře, 281 30
Orlí kopecORLÍČKOVÁ MiroslavaSedláčkova 936, ROZTOKY U PRAHY, 252 63
Orlické podhůříŠEDA VlastimilLibel 4, KOSTELEC NAD ORL, 517 41
Orlický soutokKOBLMÜLLEROVÁ JanaLesní 279, ALBRECHTICE N/O., 517 22
Ostravský permoníkŘEHÁK LiborBohumínská 151, OSTRAVA, 712 00
PazdernaCSERMELYIOVÁ LídaPazderna 336, TUCHOMĚŘICE, 252 67
Pelechovský vršekBOROVIČKOVÁ ŠtěpánkaPelechov 50, ŽELEZNÝ BROD, 468 22
Plavá radostZ.ZimaOpavská 56, Krnov,
Plánsky dvorMAGDOŠKO PatrikZamočnícka 147, STRÁŽSKE, 072 22
Pleský lesBALIHAR VáclavNový Ples 103, JAROMĚŘ I., 551 02
Přístav nadějeHLAVÁČIKOVÁ JanaPražská 46, BLANSKO, 678 01
Přívozské lesyŠEVČÍK AlfredKAMENNÝ PŘÍVOZ 83, KAMENNÝ PŘÍVOZ, 252 82
Pod akátovou stráníGURTNER VlastimilVladislav 80, VLADISLAV, 675 01
pod BetlémemŠEBOVÁ IvanaSadová 384, HABARTOV-KLUČ, 357 09
Pod dubemMICHÁLEK LubomírSosnová 162, ČESKÁ LÍPA, 470 01
pod ŠtěpánkouNeumannová DanaPříchovice 620, Příchovice, 468 48
Pod Mlázovským ChlumemODSTRČILÍKOVÁ EliškaPodhorní Újezd 81, Podhorní Újezd, 507 54
pod Pavím vrchemLASTIVKA Petr Ing.Strakonická 23, PRAHA 5, 150 00
pod Sosnovským dubemMICHÁLEK LubomírSosnová 162, ČESKÁ LÍPA, 470 01
Pod tisemBLECHA PetrNa nábřeží 1145, ČELÁKOVICE, 250 88
Poděbradský JiříkKROUPA JiříBudiměřice 94, NYMBURK, 288 02
Podřipské podhájíREBHÁN JiříLibkovice p.Řípem 179, Libkovice pod Řípem, 411 87
Podmoklická blataŠTRAUCHOVÁ LenkaNádražní 292, SEMILY, 513 01
President z MerbolticStanková Simona Ing.Merboltice 107, Děčín, 405 02
První plavčíkZAVADILOVÁ VlastaJungmannova 142, ROZTOKY U PHY., 252 63
Ratenické pláněBURÝŠKOVÁ JitkaRatenice 175, PEČKY, 289 11
RelapPÁTEK VladislavHamry 189, Žďár nad Sázavou., 591 01
Rosaceae, ,
Salus LeonPetříková HanaRodvínov 23, Jindřichův Hradec, 377 01
Salve LeonD. PavlovskáKe hrádku 5, Praha 4 Kunratice, 00000
Salve LeonD. PavlovskáKe hrádku 5, Praha 4 Kunratice, 14800
Salve LeonPAVLOVSKÁ DanielaKe hrádku 5, PRAHA 4, 148 00
Sandy ElfŽibrúnová ZuzanaNa pískách 51, Nový Bydžov, 504 01
Sánské struhyKONUPKA PavelPolabec 109, PODĚBRADY, 290 01
Sírius ze severuPetra WeberováDětřichov 307, Frýdlant, 73911
SedmidomkyNOVÁKOVÁ IvanaSedmidomky 76, KARLOVY VARY, 360 01
SendyJIRUŠ ZdeněkNuselská 106, PRAHA 4-MICHLE, 140 00
Severní souhvězdíSKOŘEPA ZdeněkHostovského 53, HRONOV, 549 31
Severozápadní cestaHUTAŘ KamilŠkolní 12, JIHLAVA, 586 02
Sluneční třpytOULOVSKÝ PavelAlšova 1069, ŘÍČANY U PRAHY, 251 01
Slunečný denSYNOVCOVÁ IvanaOtradovice 66, Předměřice nad Jizerou, 294 74
Soběslavská blataŽENÍŠEK Jansídliště Svákov 70, SOBĚSLA, 392 01
Solné pramenyZÁHOROVSKÝ Petr Ing.Školní 459, LUHAČOVICE, 763 26
Starý lomOBRAZ JosefObčov 4, PŘÍBRAM, 261 01
Starý ovčínŠVARC FrantišekKOLINEC 84, KOLINEC, 341 42
Starobělský lesMarcela BenešováKlečkova 1052/3a, Ostrava-Stará Běla, 72400
Staroměstské údolíŠTUNDA JuliusJamnická 436, STARÉ MĚSTO, 738 01
Sulle Orme di Antigua, ,
Symphony of wagging tailsTomáš GlabazňaChvalkov 2, Chvalkov - Lísky, 788 05
Szafranowa Sfora, ,
Týnské údolíPALÍK ZdeněkBudíkovická 19, TŘEBÍČ, 674 01
Tedor z KleníMATOUŠOVÁ LibušeTř.5.května 238, Lišov u Č.Budějovic, 373 72
TrlinaPOLÁŠEK JiříKolšov 202, Kolšov, 788 21
Tulák po hvězdáchPELIKÁNOVÁ MilušeHavlíčkova 239, KUŘIM, 664 34
u Oderského splavuNOVÁK VincentU Splavu 229, Ostrava-Lhotka, 725 28
Va-VerVEISOVÁ JanaPlzeň.cesta 25, PLZEŇ, 332 02
van't Laurierenho, ,
Vanika vom BauernhofVAŇKOVÁ HanaKe Statku 12, BOREK, 254 01
VasaSKOVAJSOVÁ Václava Mgr.Žilín 104, LUHAČOVICE, 763 26
Větrná růžiceKLETEČKOVÁ JanaZámostí 302, RADNICE, 338 28
Vera MoraviaLUDMOVÁ VěraK lesu 3257, FRÝDEK-MÍSTEK, 738 01
Veselé děvčeBělohlávková Iveta, ,
Veverčí stráňKARFÍK FrantišekHřbitovní 26, ÚŠTĚK, 411 45
VillmobackensM.Fredriksonn, n, 00000
Vodní živelDĚDEK VáclavK.Veselého 556, KOSMONOSY, 293 06
vom Holzland, ,
vom Jerichower Land, ,
vom Loewengarten, ,
vom Nonnenwald, ,
vom Ossmannstedter Grand, ,
von BenštejnBENEŠ JiříHORNÍ BLUDOVICE 531, HORNÍ BLUDOVICE, 739 37
von Bohemia OliveZELENÁ Petra Bc.Vejvanovského 1612/16, PRAHA 4, 149 00
von CramolinyI.Doležalován, Jeřišno 72, 58274
von der Bachtalen, ,
W-GwreiddynŠRÉDL JiříValentova 21, PRAHA 4, 149 00
Woscany, ,
z Adolfova dvoraAdolfová Zuzana, ,
z Alfovy zahradyMAREČKOVÁ KateřinaObchod.areál Hatě 523, PŘÍBRAM II, 261 01
Z Červenohorských lesůHALAXA FrantišekHotel OREA - Červenohor.sedlo, Bělá pod Pradědem, 790 85
z Barbořinského lesaČECHOVÁ ZdeňkaPod Barbořinou 2456, KROMĚŘÍŽ, 767 01
z BechlínaJůva Miroslav Ing.Bechlín 4, Bechlín, 411 86
z BedlinyHorák Ondřej, ,
Z Chuchelského zátišíOtomar FerroNa rozdílu 26/719, Praha - Chuchle, 160 00
Z ChyňavyBEER EmilCHYŇAVA 411, CHYŇAVA, 267 07
z Dašického zátišíMETELKOVÁ LenkaPalackého 60, DAŠICE, 533 03
z Essigova panstvíSMIGOVÁ RůženaBudovatelů 46/803, HAVÍŘOV-SUCHÁ, 735 64
Z HartvíkuMELICHOVÁ ZdeňkaHartvíkovice 142, HARTVÍKOVICE, 675 76
z HelsuŽáková Helena, ,
Z HeřmanovaMICHALČÍKOVÁ MarieČejkovice 66, Břežany - Znojmo, 671 65
z Hlaveneckých hájůKrumpolec ZdeněkHlavenec 67, Předměřice nad Jizerou, 294 74
z Holešovských zahradAlena KotoučkováÚjezd 872, Holešov, 769 01
Z hradčanského dvoraPENC VáclavMilady Horákové 99, PRAHA 6, 160 00
Z Janovského lesaČERMÁKOVÁ JaroslavaKřižatecká 13, LITVÍNOV 8, 435 42
Z jaroměřického údolíMACHÁT Stanislav JUDr.5.května 247, JAROMĚŘICE N/R., 675 51
Z javorového hájePULTROVÁ ZdenaZADNÍ TŘEBÁŇ 152, ZADNÍ TŘEBÁŇ, 267 29
z Jezerských lukHofírková Petra, ,
z Jizerské stráněSÝKORA JakubRakousy 20, TURNOV, 511 01
Z Kameničky u JihlavyGOTTWALD VáclavKamenička 13, KAMENICE U JIHL., 588 23
z Kamenických lesůSVOBODA LubomírNerudova 165, TRHOVÁ KAMENICE, 539 52
Z koňské farmyJAROŠOVÁ IvanaKololeč 13, TŘEBENICE, 411 13
z Kopeckých stráníGerat Ivo, ,
Z Korozluckého parkuAnftová DagmarKorozluky 59, Most, 434 01
z Královské KujebinyLadislav DejdarJiráskova 245, Vysoké Mýto, 56601
z Královské LoukyNovotná Marie, ,
z Šeříkového krajeSOUKUP MiroslavHlávkova 370, PŘEŠTICE, 334 01
z Labského vinohraduPÁNIK Lubomír JUDr.Heydukova 20, LITOMĚŘICE, 412 01
z Lískovských kopcůPIMEK LudvíkBoršovská 42, KYJOV, 697 01
Z Leonkovho Raja, ,
z Leonkovho rajaJ.Belanskán, n, 00000
z Limuzské viniceNEVORAL RadekLimuzy 37, ČESKÝ BROD, 280 01
z Loučenského podzámčíRAMBOUSEK JaroslavFilipová 12, LOUČNÁ N/DESNOU, 788 11
Z Loučenského podzámčíRambousek JaroslavFilipová 12, Loučná nad Desnou, 788 11
z Lvího rájeJANSA PetrZahradnická 36, MORAVSKÁ TŘEBOVÁ, 571 00
z Lvího rájeJANSA PetrZahradnická 36, Moravská Třebová, 571 01
z Lvího rájeJANSA PetrZahradnická 36, Mor.Třebová, 57101
Z Maštalířova dvoraMEMMEL JiříÚLIBICE 27, ÚLIBICE, 507 07
z Měčínského dvoraZÁSTĚRA ZdeněkV Konci 13, MĚČÍN, 340 37
Z mýdlového potokaBlanka OndráškováLibina 738, Šumperk, 788 05
z Mitrovické zahradyKANCLÍŘ Dalibor Ing.Hegerova 40, OSTRAVA-NOVÁ BĚLÁ, 724 00
z Mratínského mlýnaKLIPEC TomášSlužská 9, MRATÍN, 250 63
z Nekudova dvorceŠafářová AlenaPísečná 158, PÍSEČNÁ, 561 70
Z Nučických roklíDana JeřábkováBoční 371, Nučice, 252 16
Z Nučických roklíJEŘÁBKOVÁ DanaNa Trojce 86, NUČICE, 252 16
z ObecníkuZEMÁNKOVÁ MarieVeřovice 476, Veřovice, 742 73
z Osoblažského lesaVITÁSKOVÁ IrenaZahradní 15, OSOBLAHA, 793 99
z OuběnicKOUKOLÍČEK JanOstrov 44, DOBŘÍŠ, 263 01
z Palackého vrchuSmutná Zdeňka, ,
z Penzionu AxaMarie KrupicováZáblatí 101, Osová Bitýška, 59453
z Penzionu AxaMarie KrupicováZáblati 101, Osová Bitýška, 59453
z Plaského údolíSLOUP PetrDrahotínská 418, PLASY, 331 01
z PodkostiBrixí JiřinaZahradní 690, Sobotka, 507 43
Z podlesaTÍCHOVÁ JanaNa poustkách 122, ČERNOŠICE I, 252 28
z PodolkovicZYDROVÁ Ilona Mgr.Trojanovská 41/4, HORNÍ SUCHÁ, 735 35
Z PrusinekJELÍNEK KarelPrusinky 193, PAVLOVICE U PŘ., 751 12
Z RampachuKUTTICH JosefVítězná 69, ČERVENKA, 784 01
z Rodinného zátišíPRACHAŘ PavelZlobice 106, Zlobice, 768 31
z RoklinkyVINTR TomášNučice 135, NUČICE, 252 16
z Takokova zámkuTYL MiloslavHavlíčkova 24, ČECHY POD KOSÍŘEM, 798 58
z Třeboňských rybníkůAnna KanděrováRojšín 30, Brloh, 382 06
z Třemšínského výsluníHLAVÁČEK JosefNa Výsluní 136, Rožmitál pod Třemšín, 262 42
z Vaňovské stráněKOHOUTOVÁ PetraP.Stránského 2337/1, ÚSTÍ N/LAB., 400 01
z VečerniceMARTÍNEK Václav ing.Grymov 22, PROSENICE, 751 21
z Vlčkovského údolíBOTÍK MarcelVlčková 64, KAŠAVA, 763 19
z Votických stráníMilan SlabaWolkerova 739, Votice, 259 01
Zařické údolí, ,
Zařické údolíNOVÁK JaroslavZáříčí 1, Soběslav, 392 01
ZábleskSkrbek JiříPipice 7, Semily, 513 01
Záříčské pasekyHánečková Marie, ,
Zámecký chovDUFKOVÁ JanaLinhartova 864, KOSMONOSY, 293 06
Zdráhalův mlýnVRBECKÝ Petr MUDr.Kotojedy 45, KROMĚŘÍŽ, 767 01
Ze DříňovkyKORÁB Radislav Ing.LIŠNICE 42, LIŠNICE, 561 84
ze ŠilperkaRadistsch FerdinandŠtíty, Štíty,
Ze Židovské čtvrtiVIDMAR RadovanStará Čtvrť 206, ÚDLICE, 431 41
Ze psí hvězdyDana Holečková,RNDr.Ondříčkova 384, Praha 3, 130 00
ze Samova dvoraKOČAŘÍKOVÁ JiřinaBECHLÍN 60, BECHLÍN, 411 86
Ze Samovy chaloupkyJitka JunkováNová ves nad Popelkou 56, Nová ves nad Popelkou, 512 71
Ze slavkovského poleKOČÍ MilošSlovanská 615, SLAVKOV U BRNA, 684 01
Ze slunného údolíPÁNKOVÁ MarieHrdlořezy 95, MLADÁ BOLESLAV, 293 07
ze Sněženského dvoraBUCHTOVÁ LadislavaSNĚŽNÉ 29, SNĚŽNÉ, 592 03
ze Souhvězdí LvaKUJAN VladimírBělidlo 333, Stráž nad Nisou, 463 03
ze Stříbrného městaTÝROVÁ StanislavaDrahlín 114, OBECNICE, 262 21
Ze Strakonické vyhlídkyZLOCH VladimírJiráskova 1172, Strakonice, 386 01
ze Svitavské pahorkatinyBUKÁČEK BohumilDětřichov 2, OPATOV, 569 12
ze Zámku StrážniceNĚNIČKOVÁ Milada JUDr.U Vlečky 989, STRÁŽNICE, 696 62
ze Západní MoravySmětáková Dana, ,
Zelená míleMužíková RomanaPod Vysokou 1309, Říčany u Prahy, 251 01
Zelená míleMUŽÍKOVÁ RomanaPod Vysokou 1309, ŘÍČANY, 251 01
Zimní radostLANDOVSKÁ JaroslavaVětrov 1208, LOMNICE N/POP., 512 51
Zlatá GalaxieSKOPAL RostislavKousky 504, BABICE, 687 03
Zlatá KamelieNOVOTNÁ BlankaNa Květnici 391, NOVÁ HOSPODA-KAM, 251 68
Zlatý LeonisTITLOVÁ AlenaLesní 941, CHODOV, 357 35
ZordenVALEŠOVÁ EmilieÚtěchov 060, Brno-Útěchov, 644 00
Zručská blataZdeněk Svoboda, ingLomená 930, Zruč nad Sázavou, 285 22
ZrzounTATOUŠKOVÁ SylvanaBořetín 11, ČESKÁ LÍPA, 470 01
zum FemermannIngrid Nestler, Nestadt - Glewe, 28 08

Copyright © 2017 KCHL