LeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonberger

Klub chovatelů psů leonbergerů ČR

Úvodní stránka
Česky
English
"Na počátku Bůh stvořil člověka,
a když poznal, jak je slabý, dal mu psa"

Klubová výstava KCHL - Slapy 2015

Slapy 2015Letošní KV se konala na novém místě na Slapech. Celkové ohlasy přítomných jsou jen kladné, všem se v tomto krásném místě líbilo a ani hodinový déšť na tom nic nezměnil.Děkujeme všem co přijeli, gratulujeme vítězům a těšíme se na podzimní KV v září. Výbor KCHL.

Třída veteránů - psi

číslooceněníjménomajitelchovatelnarozeniCLKCHL
1V 2Aslan z Třemšínského výsluní
o: Engel Lví chov
m: Betty Dobřívské zátiší
Toncarová HanaHlaváček Josef14.02.2007ČLP/L/3854
2V 1CH.Bady z Alfovy zahrady
o: Stormfälles Out Of Bounds
m: Clea Cecila Sedmidomky
Svobodová JanaMarečková Kateřina14.05.2006ČL/L/3699
Třída veteránů-Veteranenklasse

Třída veteránů - feny

číslooceněníjménomajitelchovatelnarozeniCLKCHL
41V 4Adelaida z Bechlína
o: Darling asson Ensson Bohemia
m: Agáta ze Strakonické vyhlídky
Ing.Stanková SimonaJůva Miroslav30.03.2007ČLP/L/3903
42V Aischa Cherie AZIRU
o: Everyday Norton Salve Leon
m: Ara První plavčík
Průša KarelPrůša Karel05.05.2004ČLP/L/3242
43V 2Ann Lady vom Bohemia Olive
o: Cid vom Treuen Löwen
m: Amide Oliva Albron Elenia
Bezděkovská RenataBc.Zelená Petra24.02.2007ČLP/L/3866
44V 1 BOVDeasy Annie Končiny
o: Amson ze Souhvězdí lva
m: Fejana von Avalon
Krchová DrahomíraUlrychová Jindra08.01.2005ČLP/L/3426
45VAimee Vanika vom Bauernhof
o: Barnabáš od Tety Zity
m: Arin Albron Elenia
Vaňková HanaVaňková Hana21.04.2007ČLP/L/3922
46VArin Albron Elenia
o: Effendi Kent Salve Leon
m: Brittany Druhá šance
Vaňková HanaBc.Štíbr Vladimír17.05.2004ČLP/L/3257
47VAgbara Bohemia Qwerty
o: Tyron vom Dreiburgenland
m: Bertga z Leonkovho raja
Křeček FrantišekDudková Šárka19.10.2006ČLP/L/3783
48V 3Ayron Bohemia Qwerty
o: Tyron vom Dreiburgenland
m: Bertga z Leonkovho raja
Dudková ŠárkaDudková Šárka19.10.2006ČLP/L/3786
Třída veteránů-Veteranenklasse

Třída štěňat - psi

číslooceněníjménomajitelchovatelnarozeniCLKCHL
3VN 1Bruno Anthony z Penzionu Axa
o: Anthony Dux Salus Leon
m: Bella Cara President z Merboltic
Mostová HanaKrupicová Marie10.01.2015ČLP/L/5366
4VN 2Balderos Anthony z Penzionu Axa
o: Anthony Dux Salus Leon
m: Bella Cara President z Merboltic
Ing.Fuxová LucieKrupicová Marie10.01.2015ČLP/L/5361
Třída štěňat

Třída štěňat - feny

číslooceněníjménomajitelchovatelnarozeniCLKCHL
49VN 1Berenica Bella z Penzionu Axa
o: Anthony Dux Salus Leon
m: Bella Cara President z Merboltic
Ing.Stanková SimonaKrupicová Marie10.01.2015ČLP/L/5371
Třída štěňat

Třída dorostu - psi

číslooceněníjménomajitelchovatelnarozeniCLKCHL
5VN 1Akim Choovio Amigo Dog
o: Choovio Moon Leo v.Birkenberg
m: Inka v. d. Aigner Obermühle
Sehner RobertMurdžáková Veronika31.08.2014ČLP/L/5319
6VN 2Aaron Choovio Amigo Dog
o: Choovio Moon Leo v.Birkenberg
m: Inka v. d. Aigner Obermühle
Butalová JanaMurdžáková Veronika31.08.2014ČLP/L/5318
7N 4Atrey Choovio Amigo Dog
o: Choovio Moon Leo v.Birkenberg
m: Inka v. d. Aigner Obermühle
Lastivková VěraMurdžáková Veronika31.08.2014ČLP/L/5324
8VN 3Amor Choovio Amigo Dog
o: Choovio Moon Leo v.Birkenberg
m: Inka v. d. Aigner Obermühle
Knapová IvetaMurdžáková Veronika31.08.2014ČLP/L/5321
Třída dorostu-Jüngstenklasse

Třída mladých - psi

číslooceněníjménomajitelchovatelnarozeniCLKCHL
9VDCyron od Kostela Sv.Gabriela
o: Hearty Gawon Salve Leon
m: Ann Lady vom Bohemia Olive
Černá VladimíraBezděkovská Renata11.03.2014ČLP/L/5230
10V1 CAJCEnjoy Paddy´s od Bucharky
o: Paddy´s Paquino v. Löwengarten
m: Blueberry President z Merboltic
Voříšková MarkétaMarková Marie22.03.2014ČLP/L/5235
11nenastoupil
o:
m:
12VDHenry Fido BO-ZA-PI
o: Fido Norbert
m: Ewa Bo-ZA-PI
Kroupová HanaZapletalová Bohumíra25.12.2013ČLP/L/5155
13VD 4Edward Ewen Grand Aiveko
o: Garfiel Leo Illertal
m: Dwena Daiichi Grand Aiveko
Sladká DaniellaKoubalová Veronika15.06.2014ČLP/L/5298
14nenastoupil
o:
m:
15VDKing od Špitálského dvora
o: Anrico z Mratínského mlýna
m: Cabi z Osoblažského lesa
Matušínská RomanaIng.Kasal Bohuslav24.03.2014ČLP/L/5244
16V 2Essi Paddy´s od Bucharky
o: Paddy´s Paquino v. Löwengarten
m: Blueberry President z Merboltic
Marková MarieMarková Marie22.03.2014ČLP/L/5236
17VDBarny Zelená míle
o: Arthur od Svatého Linharta
m: Abigail Zelená míle
Švec MilošMužíková Romana16.02.2014ČLP/L/5219
18V 3EliasPaddy´s od Bucharky
o: Paddy´s Paquino v. Löwengarten
m: Blueberry President z Merboltic
Ježková PetraMarková Marie22.03.2014ČLP/L/5234
19VDFyron Coudy Jn.Bohemia Qwerty
o: Cipísek Coudy Leon Bohemia
m: Dayron Bohemia Qwerty
Dudková ŠárkaDudková Šárka10.06.2014ČLP/L/5265
Třída mladých-Jugendklasse

Třída mladých - feny

číslooceněníjménomajitelchovatelnarozeniCLKCHL
50VEmilly Paddy´s od Bucharky
o: Paddy´s Paquino v.Löwengarten
m: Blueberry President z Merboltic
Raučíková PetraMarková Marie22.03.2014ČLP/L/5238
51V1 CAJC,. BOJCija od Kostela Sv.Gabriela
o: Hearty Gawon Salve Leon
m: Ann Lady Bohemia Olive
Bezděkovská RenataBezděkovská Renata11.03.2014ČLP/L/5232
52V 4Caren od Kostela Sv.Gabriela
o: Hearty Gawon Salve Leon
m: Ann Lady Bohemia Olive
Bezděkovská RenataVýborná Eva+Marie11.03.2014ČLP/L(/5231
53V Dixi Paco Happy Leon
o: Paddy´s Paquino v.Löwengarten
m: Curie Amad Happy Leon
Ing.Hrabák JiříMudr.Alešová Jana30.01.2014ČLP/L/5217
54VDEmma Errata Grand Aiveko
o: Garfiel Leo vom Illertal
m: Dwena Daiichi Grand Aiveko
Kozáková StanislavaKoubalová Veronika15.06.2014ČLP/L/5303
55VDDaya Paquino Goldenleon
o: Paddy´s Paquino v.Löwengarten
m: Alwxis Tyro Goldenleon
Gazdík JánJůzová Romana15.01.2014SPKP 1617
56VDClea Elza Bernopy
o: Clarence Druhá šance
m: Gracy Winona Salve Leon
Jurdová-Vrchotová VeronikaŠlehoferová Martina29.12.2013ČLP/L/5195
57nenastoupila
o:
m:
58VConnie Gracy Bernopy
o: Clarence Druhá šance
m: Gracy Winona Salve Leon
Korbel IvoŠlehoferová Martina29.12.2013ČLP/L/5197
60V 2Elwíra Exclusive for Grand Aiveko
o: Garfiel Leo vom Illertal
m: Dwena Daiichi Grand Aiveko
Koubalová VeronikaKoubalová Veronika15.06.2014ČLP/L/5302
61V 3Essa Paddy´s od Bucharky
o: Paddy´s Paquino v.Löwengarten
m: Blueberry President z Merboltic
Marková MarieMarková Marie22.03.2014ČLP/L/5240
62VDBardotka Zelená míle
o: Arthur od Svatého Linharta
m: Abigaill Zelená míle
Mužíková DenisaMužíková Romana16.02.2014ČLP/L/5221
63VAmbra z Korozluckého parku
o: Anrico z Mratínského mlýna
m: Florida z Plaského údolí
Kheil PetrAnftová Dagmar05.12.2013ČLP/L/5149
64VDAngee Bria Alldo Leon
o: Benji z Osoblažského lesa
m: Donatella Arcondia
Váchalová RůženaČekalová Eva25.04.2014ČMKU/L/5287
Třída mladých-Jugendklasse

Mezitřída - psi

číslooceněníjménomajitelchovatelnarozeniCLKCHL
20VD 3Dorgi Baloo Golden Elf
o: Glen Barryn Salve Leon
m: Conelli Golden Elf
Slabý JosefHořejší Jana08.07.2013ČLP/L/5073
21VD 1Aaron Aculty Akiroja
o: Artuš Aragorm Akiroja
m: Fatyma vom Zeltschelholt
Špiclová JaroslavaTichá Zděnka29.09.2013ČLP/L5104
22VD 2Alexi Theodon Bat Akte Leon
o: Axim z Podolkovic
m: Alight Candie vom Vietingshof
Pulíčková DanaIng.Sýkorová Věra05.11.2013ČLP/L/5127
23odstoupil
o:
m:
Mezitřída-Zwischenklasse

Mezitřída - feny

číslooceněníjménomajitelchovatelnarozeniCLKCHL
59V2 res CACAmber Avalanche Fatyshine
o: Artuš Aragorm Akiroja
m: Fatyma vom Zeitschelhof
Pulíčková DanaTichá Zděnka29.09.2013ČLP/L5108
65VDEllin Arebred
o: Cipísek Coudy Leon Bohemia
m: Clou Josefa Arebred
Čechurová JitkaKyptová Eva16.07.2013ČLP/L/5084
66nenastoupila
o:
m:
67V 4Naomi Neala Baltic Leon´s
o: Khaimas´ Special Sensation
m: Shaula Alfa Leonis
Štaffenová LucieSavostina Vita23.02.2014ČMKU/L/5306
68V 3Amálka od Benýdkova
o: Gerry Carsten Salve Leon
m: Annie od Kostela Sv.Gabriela
Mudr.Štíbrová BlankaBorovková Jana21.10.2013ČLP/L/5117
69VDAnnie Laura od Benýdkova
o: Gerry Carsten Salve Leon
m: Annie od Kostela Sv.Gabriela
Borovková JanaBorovková Jana21.10.2013ČLP/L/5118
70VAngii Goofer Starobělský les
o: Goofer Merlin Salve Leon
m: Lea Sisi P.Bora z Milotiček
Pipek MartinBenešová Marcela04.07.2013ČLP/L/5070
71V1 CACAirin Bela Rouge Akte Leon
o: Axim z Podolkovic
m: Alight Candie vom Vietingshof
Dejdar LadislavIng.Sýkorová Věra05.11.2013ČLP/L/5142
72VDEsma Anna Arebred
o: Cipísek Coudy Leon Bohemia
m: Clou Josefa Arebred
Kyptová EvaKyptová Eva16.07.2013ČLP/L/5087
Mezitřída-Zwischenklasse

Třída otevřená - psi

číslooceněníjménomajitelchovatelnarozeniCLKCHL
24V1CAC KV BOBAthos z Podolkovic
o: Carlos od Lenešického rybníka
m: Aja Leon od Kuřidla
Juříček AntonínMgr.Zydrová Ilona31.10.2008ČLP/L/4260
25V 4Assan Leon Czech Canada
o: Gerry Carsten Salve Leon
m: Cayrra Severní souhvězdí
Sehner RobertProx Martin16.06.2012ČLP/L/4938
26V 3Dainty Vanika vom Bauernhof
o: Rene Löwe vom Bayern
m: Aimee Vanika vom Bauernhof
Štaffenová LucieVaňková Hana31.01.2012ČLP/L/4906
27V2 res.CACAnubi pod Štěpánkou
o: Ben Bastien Severní souhvězdí
m: Abony Podmoklická blata
Kohout PetrNeumannová Dana16.06.2011ČLP/L/4788
28VJimmy Abé od Špitálského dvora
o: Anthony od Bučického mlýna
m: Cabi z Osoblažského lesa
Zdvihal AntonínIng.Kasal Bohuslav26.03.2013ČLP/L/5039
29VEplin Gordon Bohemia Qwerty
o: Aplin Balfen Qwenobe
m: Ayron Bohemia Qwerty
Mudr.Martan FrantišekDudková Šárka18.04.2012ČLP/L/4916
30VAnthony Dux Salus Leon
o: Knockando´s Swedish Roussollon
m: Greis Wanetta Salve Leon
Boštičková IvaIng.Petříková Hana09.09.2012ČLP/L/4994
31Neposouzen
o:
m:
32VCaptain Bangaru Luca-Guard
o: Tyron vom Welland
m: Luca-Guard Akvamarin
Wolf OtakarKirják József08.12.2012ČLP/L/5030
33VDDesperádo Bandit Grand Aiveko
o: Anthony od Bučického mlýna
m: Berenicca Baby Grand Aiveko
Koubalová VertonikaKoubalová Veronika25.11.2011ČLP/L/4870
34VDAmadeus od Nučického háječku
o: Benji z Osoblažského lesa
m: Florida z Plaského údolí
Macek IvanSchmidt Petr17.05.2011ČLP/L/4778
35VDElias Bert Arcondia
o: Larendo Zolo v. Löwengarten
m: Bel Victoria Arcondia
Vejnar D.+Koukalová AScavinová Patricie19.12.2012ČLP/L/5025
36VDKadri z Leonkovho raja
o: Juhászvari-Kedves Jup Jup
m: Sherry Lady Oaza Wschodu
Papež RomanBelanská Janka04.03.2013ČLP/L/5064
37Neposouzen
o:
m:
Třída otevřená-Offene klasse

Třída otevřená - feny

číslooceněníjménomajitelchovatelnarozeniCLKCHL
73V 3Betty z Loučenského podzámčí
o: Benji z Osoblažského lesa
m: Amy z Loučenského podzámčí
Rambousek JaroslavRambousek Jaroslav11.11.2012ČLP/L/5012
74DAmbra Leon Czech Canada
o: Gerry Carsten Salve Leon
m: Cayrra Severní souhvězdí
Švihálková MartinaProx Martin16.06.2012ČLP/L/4841
75V1CAC KV BOSAnnie od Kostela Sv.Gabriela
o: Benji z Osoblažského lesa
m: Ann Lady Bohemia Olive
Borovková JanaBezděkovská Renata27.07.2009ČLP/L/4381
76VDAmy Flavia Salus Leon
o: Knockando´s Swedish Roussollon
m: Greis Wanetta Salve Leon
Gazdíková LudmilaIng.Petříková Hana09.09.2012SPKP 1575
77V2 res CACDwena Daiichi Grand Aiveko
o: Anthony od Bučického mlýna
m: Berenicca Baby Grand Aiveko
Koubalová VeronikaKoubalová Veronika25.11.2011ČLP/L/4876
78VBrixi President z Merboltic
o: Ben Bastien Severní souhvězdí
m: Adelaida z Bechlína
Rážková Jana+IrenaIng.Stanková Simona27.06.2011ČLP/4815
79VDKayla z Leonkovbho raja
o: Juhászvari -Kedves Jup Jup
m: Sherry Lady Oaza Wschodu
Vejnar D.+Koukalová ABelanská Janka04.03.2013SPKP 1585
80V 4 Ashanti Canis Major Leo
o: Taifun Suski Leo v.Jerichower Land
m: Conny Jökll Galaxy Ossd
Mrázová MartinaCink Pavel16.05.2013ČMKU/L/5100
Třída otevřená-Offene klasse

Třída vítězů - psi

číslooceněníjménomajitelchovatelnarozeniCLKCHL
38V2 res.CACBady od Bezdynky
o: Lex Lesní lom
m: Belinda z Vlčkovského údolí
Koláček IvanPimek Ludvík11.02.2009ČMKU/L/4305
39V1 CACHappy Mr.Hart z Leonkovho raja
o: Zherom iz Galkina Gniezda
m: Bianka Lwia Dolina
Koláček IvanBelanská Janka11.02.2011ČMKU/L/4824
40V 3Laser Bug Of the Bernese Garden
o: Bugsy Roy Arcondia
m: Sconfinato Grande Nina
Wolf OtakarRooijackers M.T.J.C30.12.2011ČLP/L/4902
Třída vítězů-Siegerklasse

Mladý kynolog 9-13 let

Mladý kynolog 9-13 let

Nejlepší pár

Nejlepší pár

Nejlepší chovatelská skupina

1. místo - Od Kostele Sv.Gabriela
2. místo - Grand Aiveko
3. místo - Bohemia Qwerty Nejlepší chovatelská skupina

Copyright © 2017 KCHL