LeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonberger

Klub chovatelů psů leonbergerů ČR

Úvodní stránka
Česky
English
"Na počátku Bůh stvořil člověka,
a když poznal, jak je slabý, dal mu psa"

Naši plemeníci

LeonbergerUveřejňujeme seznam chovných psů. Bohužel zde nenajdete ty psy, jejichž majitelé o členství v KCHL nemají zájem. Upozorňujeme, že pes může krýt do konce kalendářního roku, ve kterém dovrší 9 let. V seznamu najdete jméno psa, otce, matku. Každý člen klubu obdržel složku klubových řádů nebo má přístup ke klubovým normativům na webových stránkách klubu, (kde si je může stáhnout nebo vytisknout), a kde také najde celou bonitační kartu, takže zájemce o psa si může lehce bonitační kód přečíst.

Seznam se týká jak aktivních plemeníků, tak bývalých chovných psů. Je jej možno řadit podle jména plemeníka a nebo chovatelské stanice. Další možností je v každém poli vyhledávat jen dle počátečních písmen jména psa či chovatelské stanice. Např. pokud chci zobrazit všechny plemeníky stanice Chaloupecké skalky, napíši v poli "hledej" jen "chal". Nebo pokud v poli "hledej" napíši "ben" zobrazí se všichni plemenící obsahující tento sled hlásek. tedy Ben, Benny, Benedict, Bengasi atd.

Pokud není zobrazena fotografie plemeníka, nebyla poskytnuta majitelem nebo se nepodařilo příslušnou fotografii nalézt jinde.

Seřadit podle: Hledat:

Copyright © 2024 KCHL