LeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonberger

Klub chovatelů psů leonbergerů ČR

Úvodní stránka
Česky
English
"Na počátku Bůh stvořil člověka,
a když poznal, jak je slabý, dal mu psa"

Klubová výstava - Plasy u Plzně 2013

Plasy u Plzně 2013Klubová výstava KCHL-ČR 7. 9. 2013. Poslední letošní KV se konala ve středisku Máj, Plasy u Plzně. Opět nám přálo slunečné počasí, takže si užívali téměř letních teplot vystavovatelé i přihlížející. Blahopřejeme všem, ale specielně většina dle reakcí držela palce vítězné dvojici p. Juříčka se psem Athos z Podolkovic. Vítězství je totiž i příkladem skvělé péče majitele, který se psa ujal ze špatných podmínek. Gratulujeme!

Třída veteránů - psi

číslooceněníjménomajitelchovatelnarozeniCLKCHL
1V4Aramis Lony z Vyšehořovic
o: Cid vom Treuen Löwen
m: Amanda Leon z Nissanu
Toncarová HanaLonská Irena16.08.2004ČLP/L/3325
2V3Baltazar ze Strakonické vyhlídky
o: Billy z Nučických roklí
m: Ajda Soběslavská blata
Velecký AloisZloch Vladimír08.09.2004ČLP/L/3364
3V1Andy-Bady Od Zeleného buku
o: Cid vom Treuen Löwen
m: Angie B.bora z Milotiček
Bardon ZděnekViktora Jaroslav13.02.2005ČLP/L/3447
4V2Dingo z Plaského údolí
o: Deen Arnie Zářické údolí
m: Finka od Mikulovské hory
Vaňková AndreaSloup Petr07.09.2005ČLP/L/3568
Třída veteránů-Veteranenklasse

Třída veteránů - feny

číslooceněníjménomajitelchovatelnarozeniCLKCHL
29VEngie Assa Říčany
o: Quino von der Osnitz
m: Czanga Assa Říčany
Susová MiladaSusová Milada24.10.2004ČLP/L/3394
30V3Anife Oliva Albron Elenia
o: Effendi Kent Salve Leon
m: Brittany Druhá šance
Bc.Zelená PetraBc.Štíbr Vladimír17.05.2004ČLP/L/3254
31VCH.Bea Nicoletta Henner
o: Barnabáš od tety Zity
m: Anita Henner
Benešová IvanaMacháčková Monika09.10.2004ČLP/L/3388
32V4Aisha Cherie Aziru
o: Everyday Norton Salve Leon
m: Ara První plavčík
Průša KarelPrůša Karel05.05.2004ČLP/L/3242
33V2Dotthy Zlatá Galaxie
o: Everyday Norton Salve Leon
m: Princes v. Fegerhaus
Krajíček JaroslavSkopal Rostislav08.03.2003ČLP/L/2902
34V1 BOVArin Albron Elenia
o: Effendi Kent Salve Leon
m: Brittany Druhá šance
Vaňková HanaBc.Štíbr Vladimír17.05.2004ČLP/L/3257
Třída veteránů-Veteranenklasse

Třída štěňat - psi

číslooceněníjménomajitelchovatelnarozeniCLKCHL
5NJás´Optima Prima Assa Bory Cysterskie
o: Amicus Optimus Antonius
m: Hana Assa Říčany
HroníkováP+Susová MWidera Beata31.03.2013ČLP/L/6025
6VN1Jimmy Abé od špitálského dvora
o: CH.Anthony od Bučického mlýna
m: Cabi z Osoblažského lesa
Zdvihal AntonínIng.Kasal Bouslav26.03.2013ČLP/L/5039

Třída dorostu - psi

číslooceněníjménomajitelchovatelnarozeniCLKCHL
7VKadri z Leonkovho raja
o: Juhászvari Kebves
m: Sherry Lady Oaza Wschodu
Papež RomanPapežovi Roman+Luděk04.03.2013ČLP/L/5064

Třída dorostu - feny

číslooceněníjménomajitelchovatelnarozeniCLKCHL
35NElffi Arcondia
o: Larendo zolo vom Löwengarten
m: Victoria Arcondia
Pukowski BřetislavScavinová Patricie19.12.2012ČLP/L/5026
36VNBetty z Loučenského podzámčí
o: Benji z Osoblažského lesa
m: Amy z Loučenského podzámčí
Rambousek JaroslavRambousek Jaroslav11.11.2012ČLP/L/5012
37absenceKiwi Villmobackens
o: Villmobackens French Kiss
m: GO-AND-GO
Pavlovská DanielaFredriksson Marina08.02.2012ČLP/L/5063

Třída mladých - psi

číslooceněníjménomajitelchovatelnarozeniCLKCHL
8VDAssan Leon Czech Canada
o: Gerry Carsten Salve Leon
m: Cayrra Severní souhvězdí
Sehner RobertProx Martin16.06.2012ČLP/L/4938
9absenceAnthony Dux Salus Leon
o: Knockando´s Swedish Roussillon
m: Greis Wanetta Salve Leon
Boštičková IvaIng.petříková Hana09.09.2012ČLP/L/4994
10VD4Atsuya Shaggy Smile
o: Lord Luna Leo
m: Upoleta Löwe von Blumengarten
Štefáček PetrVeselá Monika14.05.2012ČMKU/L/4926
11V1 CAJC BOJEplin Gordon Bohemia Qwerty
o: Balfen Aplin Kwenobe
m: Ayron Bohemia Qwerty
Martan FrantišekDudková Šárka18.04.2012ČLP/L/4916
12VD3Aaron Leon Czech Canada
o: Gerry Carsten Salve Leon
m: Cayrra Severní souhvězdí
Šatný PavelProx Martin16.06.2012ČLP/L/4936
13VD2Carpe Diem Goldenleon
o: Tyron vom Welland
m: Alexis Tyro Goldenleon
Poláčková JanaJůzová Romana02.08.2012ČLP/L/4957
Třída mladých-Jugendklasse

Třída mladých - feny

číslooceněníjménomajitelchovatelnarozeniCLKCHL
38VD2Arya Venus Salus Leon
o: Knockando´s Swedish Roussillon
m: Greis Wanetta Salve Leon
Haša JanIng.Petříková Hana09.09.2012ČLP/L/4993
39V1 CAJCAdissa Baroy Aurus Leon
o: Bard Roy happy leon
m: Gwen Winny Salve Leon
Frid PetrJonáš František25.04.2012ČLP/L/4919
40absenceEmily z Nučických roklí
o: Gordon Florian Salve Leon
m: Doris z Nučických roklí
Ing.Kanclíř DaliborJeřábková Dana06.07.2012ČLP/L/4947
Třída mladých-Jugendklasse

Mezitřída - psi

číslooceněníjménomajitelchovatelnarozeniCLKCHL
14V1 CACAlfie Holmes Maxilev
o: Nando-Junior Leo vom Jerichower Land
m: Yamachrís Indiana Diamond
Mostová HanaOrolínová Jana26.12.2011ČMKU/L/4955
15V2 res.CACEscorial vom Roten Schopf
o: Ivo Ltd.Edition von der Landwehr
m: Avanti vom Roten Schopf
Mezerová IrenaHplthoff Sabina28.09.2011ČMKU/L/4904
16VD3Desperádo Bandit Grand Aiveko
o: Anthony od Bučického mlýna
m: Berenicca Baby Grand Aiveko
Koubalová VeronikaKoubalová veronika25.11.2011ČLP/L/4870
Mezitřída-Zwischenklasse

Mezitřída - feny

číslooceněníjménomajitelchovatelnarozeniCLKCHL
41VD1Deren Druhá šance
o: Anthony od Bučického mlýna
m: Brixi Severní souhvězdí
Lastivka PřemyslKonečná Petra31.10.2011ČLP/L/4867
42V1 CACDestaney Druhá šance
o: Anthony od Bučického mlýna
m: Brixi Severní souhvězdí
Hosman VladimírKonečná Petra31.10.2011ČLP/L/4868
43V2Dwenna Daiichi Grand Aiveko
o: Anthony od Bučického mlýna
m: Berenicca Baby Grand Aiveko
Koubalová VeronikaKoubalová Veronika25.11.2011ČLP/L/4876
44VD3Inka von der Aigner-Obermühle
o: Bruce Diego von Watzekwald
m: Esteema v.d. Aigner Obermühle
Murdžáková VeronikaAigner Sebastian16.03.2012ČMKU/L/5002

Třída otevřená - psi

číslooceněníjménomajitelchovatelnarozeniCLKCHL
17VDHappy Boy Zielona Cieszynianka
o: Skjaergaardens Casino Paddlewheel
m: Rosa Zielona Cieszynianka
Žižková SvětlanaRylko Danuta18.10.2010ČMKU/L/4764
18V1 CAC BOBAthos z Podolkovic
o: Carlos od lenešického rybníka
m: Ája Leon od Kuřidla
Juříček Antonín sen.Mgr.Zydrová Ilona31.10.2008ČMKU/L/4260
19V4Antonio Golden Heart
o: Fiva´s Jascha v.Vietingshof
m: Blueberry Severní souhvězdí
Wolf KateřinaNekovářová Petra19.05.2010ČLP/L/4590
20VBruce Lee Fiero Leone
o: Denny Najmurská cesta
m: CH.Bea Nicoletta Henner
Křížová LibušeBenešová Ivana15.11.2009ČLP/L/4455
21VDAmadeus od Nučického háječku
o: Benji z Osoblažského lesa
m: Florida z Plaského údolí
Macek IvanSchmiedt Petr17.05.2011ČLP/L/4778
22V3Gordon Florian Salve Leon
o: Iltschi Ami noir v.d. Bachtalem
m: Skjaergaardens Winnora For Salve Leon
Velecký AloisPavlovská Daniela09.12.2008ČLP/L/4278
23V2 res.CACClarence Druhá šance
o: Bergan Bohemia Qwerty
m: Black Blossom Severní souhvězdí
Šlehoferová MartinaKonečná Petra08.08.2011ČLP/L/4832
24absenceHearty Gawon Salve Leon
o: Fiva´s Jascha v.Vietingshof
m: Skjaergaardens Winnora For Salve Leon
Pavlovská DanielaPavlovská Daniela10.01.2011ČLP/L/4681
25VGerry Carsten Salve Leon
o: Iltschi Ami noir v.d. Bachtalem
m: Skjaergaardens Winnora For Salve Leon
Pavlovská DanielaCimlová Ludmila09.12.2008ČLP/L/4200
Třída otevřená-Offene klasse

Třída otevřená - feny

číslooceněníjménomajitelchovatelnarozeniCLKCHL
45VDBella Cara President z Melbortic
o: Ben Bastien Severní souhvězdí
m: Adelaida z Bechlína
Krupicová MarieIng.Stanková Simona27.06.2011ČLP/L/4813
46V1 CACDebbie Bohemia Qwerty
o: Nando-Junior Leo vom Jerichower Land
m: Ayron Bohemia Qwerty
Ptáček MartinDudková Šárka17.04.2011ČLP/L/4738
47V4Blueberry President z Melbortic
o: Ben Bastien Severní souhvězdí
m: Adelaida z Bechlína
Marková MarieIng.Stanková Simona27.06.2011ČLP/L/(4814
48absenceAdelaida z Bechlína
o: Darling Asson Ensson Bohemia
m: Agáta ze Strakonické vyhlídky
Ing.Stanková SimonaIng.Jůva Miroslav30.03.2007ČLP/L/3903
49VDBea Coletta Fiero Leone
o: Denny Najmurská cesta
m: CH.Bea Nicoletta Henner
Hradecký AlešBenešová Ivana15.11.2009ČLP/L/4458
50VDGreis Wanetta Salve Leon
o: Iltschi Ami noir v.d. Bachtalem
m: Skjaergaardens Winorra For Salve Leon
Ing.Petřík AlešPavlovská Daniela09.12.2008ČLP/L/4286
51absenceHestia Wonder D.Salve Leon
o: Fiva´s Jascha v.Vietingshof
m: Skjaergaardens Winorra For Salve Leon
Sýkorovi Věra+MilanPavlovská Daniela10.01.2011ČLP/L/4683
52absenceAlight Candle vom Vietingshof
o: Furundalens Akilles von Lion
m: Fiva´s Jule Janna vom Vietingshof
Sýkorovi Věra+MilanPavlovská Daniela29.04.2009ČMKU/L/4470
53VDBrixi President z Melbortic
o: Ben Bastien Severní souhvězdí
m: Adelaida z Bechlína
Rážková IrenaIng.Stanková Simona27.06.2011ČLP/L/4815
54VHoney Elsia Salve Leon
o: Fiva´s Jascha v.Vietingshof
m: Skjaergaardens Winorra For Salve Leon
Dufková JanaPavlovská Daniela10.01.2011ČLP/L/4682
55V2 res.CACAyron Bohemia Qwerty
o: Tyron vom Dreiburgenland
m: Berga z Leonkovho raja
Dudková ŠárkaDudková Šárka19.10.2006ČLP/L/2052
56absenceBafy z Osoblažského lesa
o: Aragorm z Mitrovické zahrady
m: Filia od Špitálského dvora
Ing.Kanclíř DaliborVitásková Irena13.03.2007ČLP/L/3880
57V3Caramella von Benštejn
o: Nando-Junior Leo vom Jerichower Land
m: Aiko von Benštejn
Doležalová IrenaBeneš Jiří22.05.2011ČLP/L/4784

Třída čestná - psi

číslooceněníjménomajitelchovatelnarozeniCLKCHL
26bez pořadíDenny Najmurská cesta
o: Amson ze Souhvězdí lva
m: Arabela Lužická stráň
Ing.Petřík AlešMärz Libor29.04.2006ČLP/L/3681

Třída pracovní - feny

číslooceněníjménomajitelchovatelnarozeniCLKCHL
58VD1Aegina Szafranowa Sfora
o: Majan´s Zeus The Star of North
m: Kim Basinger Ligocka Wataha
Zapletalová JindraJedlinská Marta16.06.2008ČMKU/L/4264
59VD2Catalina Ruth Arcondia
o: Cid vom Treuen Löwen
m: Conelly H.Bora z Milotiček
Pražmová PetraScavinová Patricie14.08.2008ČLP/L/4230

Třída vítězů - psi

číslooceněníjménomajitelchovatelnarozeniCLKCHL
27V1 CAC Bergan Bohemia Qwerty
o: Tyron vom Dreiburgenland
m: Berga z Leonkovho raja
Dudková ŠárkaDudková Šárka28.11.2007ČLP/L/4089
28V2Bady z Alfovy zahrady
o: Stormfälles Out Of Bounds
m: Clea Cecila Sedmidomky
Svobodová JanaMarečková Kateřina14.05.2006ČLP/L/3699
Třída vítězů-Siegerklasse

Třída vítězů - feny

číslooceněníjménomajitelchovatelnarozeniCLKCHL
60V1 CACCarolline Jökll Galaxy Oss
o: Jökull Löwe von Walhall
m: Bonnie B.Bora z Milotiček
Pluhovský MiroslavMrázová MartinaČMKU/L/4522
61V2res CACAgnes Podmoklická blata
o: Tyron vom Dreiburgenland
m: Hendy od Špitálského dvora
Dejdar LadislavŠtrauchová LenkaČLP/L/4226
Třída vítězů-Siegerklasse
BOB Plasy

Mladý kynolog:

Kategorie Jméno Umístění
6 - 9 let Gründl Thomas bez ocenění
  Sládek Michal bez ocenění
9 - 13 let Eliška Tučková 1. místo
  Ondřej Fríd 2. místo
  Papežová Lucie 3. místo
13 - 17let Růžičková Kateřina 1. místo
  Wolf Thobias 2. místo

NEJLEPŠÍ PLEMENÍk

1. místo - Bergan Bohemia Qwerty
2. místo - Ben Bastien Severní souhvězdí

Nejlepší chovatelská skupina

1. místo - Pavlovská Daniela, CHS.Salve Leon

Nejlepší pár

1. místo - Koubalová Veronika, Desperádo Bandit+Dwenna Daichi
2. místo - Mezerová Irena, Escorial vom Roten Shopf+Constance Bohemia Qwerty
3. místo - Petříková Hana, Denny Najmurská cesta+Greis Wanetta Salve Leon

Copyright © 2017 KCHL