LeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonberger

Klub chovatelů psů leonbergerů ČR

Úvodní stránka
Česky
English
"Na počátku Bůh stvořil člověka,
a když poznal, jak je slabý, dal mu psa"

Klubová výstava KCHL - Ostružno 2014

Ostružno 2014Poslední letošní klubová výstava se konala opět v RS Ostružno. Neočekávaně nádherný slunečný den přilákal ke kruhu spoustu diváků. Děkujeme za účast a těšíme se na další, jarní výstavu.

Třída veteránů - psi

číslooceněníjménomajitelchovatelnarozeniCLKCHL
1.V BOVCH.Bady z Alfovy zahrady
o: Stormfälles Out Of Bounds
m: Clea Cecila Sedmidomky
Svobodová JanaMarečková Kateřina14.5.2006ČLP/L/3699
2.abs.Alex May AZIRU
o: Everyday Norton Salve Leon
m: Ara První plavčík
Mudr.Kubíče JanPrůša Karel5.5.2004ČLP/L/3237
3.abs.Andy-Bady Od Zeleného buku
o: Cid vom Treuen Löwen
m: Angie B.Bora z Milotiček
Bardon ZděnekViktora Jaroslav13.2.2005ČLP/L/3447
Třída veteránů-Veteranenklasse

Třída veteránů - feny

číslooceněníjménomajitelchovatelnarozeniCLKCHL
31.V 3Bora Akeyo Harcovský dvůr
o: Everyday Norton Salve Leon
m: Ann Harcovský dvůr
Erbenová JanaScholze Siegfried31.12.2005ČLP/L/3624
32.V 1Aischa Sherry AZIRU
o: Everyday Norton Salve Leon
m: Ara První plavčík
Průša KarelPrůša Karel5.5.2004ČLP/L/3242
33.V 4Elizabeth z Plaského údolí
o: Darling Asson ensson Bohemia
m: Beatha z Plaského údolí
Navrátil MartinSloup Petr24.03.2006ČLP/L/3665
34.V 2Anife Oliva Albron Elenia
o: Efendi Kent Salve Leon
m: Brittany Druhá šance
Bc.Zelená PetraBc.Štíbr Vladimír17.5.2004ČLP/L/3254
Třída veteránů-Veteranenklasse

Třída štěňat - psi

číslooceněníjménomajitelchovatelnarozeniCLKCHL
4.VN 3Enjou Paddy´s od Bucharky
o: Paddy´s Paquino vom Löwengarten
m: Blueberry President z Melbortic
Voříšková MarkétaMarková Marie22.3.2014ČLP/L/5235
5.VN 1King od Špitálského dvora
o: Anrico z Mratínského mlýna
m: Cabi od Špitálského dvora
Matušínská RomanaIng.Kasal Bohumil24.3.2014ČLP/L/5244
6.VN 2Essi Paddy´s od Bucharky
o: Paddy´s Paquino vom Löwengarten
m: Blueberry President z Melbortic
Marková MarieMarková Marie22.03.2014ČLP/L/5236
Třída štěňat

Třída štěňat - feny

číslooceněníjménomajitelchovatelnarozeniCLKCHL
35.VN 2Enjulli Paddy´s od Bucharky
o: Paddy´s Paquino vom Löwengarten
m: Blueberry President z Melbortic
Marková MarieMarková Marie22.3.2014ČLP/L/5239
36.VN 1Essa Paddy´s od Bucharky
o: Paddy´s Paquino vom Löwengarten
m: Blueberry President z Melbortic
Marková MarieMarková Marie22.3.2014ČLP/L/5240

Třída dorostu - psi

číslooceněníjménomajitelchovatelnarozeniCLKCHL
7.VN 1Cyron od Kostela sv.Gabriela
o: Hearty Gawon Salve Leon
m: Ann Lady von Bohemia Oleive
Černá VladimíraBezděkovská Renata11.03.2014ČLP/L/5230
8.NDandy Paqo Happy Leon
o: Paddy´s Paquino vom Lowengarten
m: Curie Amad Happy Leon
Pilař PavelMudr.Alešová Jana30.01.2014ČLP/L/5213
Třída dorostu-Jüngstenklasse

Třída dorostu - feny

číslooceněníjménomajitelchovatelnarozeniCLKCHL
37.NClea Elza Bernopy
o: Clarence Druhá šance
m: Gracy Winona Salve Leon
Jurdová-Vrchotová VeronikaŠlehoferová Martina29.12.2013ČLP/L/5195
38.N 2Dido Paqo Happy Leon
o: Paddy´s Paquino vom Lowengarten
m: Curie Amad Happy Leon
Mudr.Alešová JanaMudr.Alešová Jana30.01.2014ČLP/L/5216
39.VN 1Dixi Paqo Happy Leon
o: Paddy´s Paquino vom Lowengarten
m: Curie Amad Happy Leon
Ing.Hrabák JiříMudr.Alešová Jana30.1.2014ČLP/L/5217
Třída dorostu-Jüngstenklasse

Třída mladých - psi

číslooceněníjménomajitelchovatelnarozeniCLKCHL
9.DÁron Rufus z Korozluckého parku
o: Anrico z Mratínského mlýna
m: Florida z Plaského údolí
Nimrichterová LucieAnftová Dagmar5.12.2013ČLP/L/5144
10.V 2Eldar Druhá šance
o: Dragos King-Kong Berutusowy Gaj
m: Black Blossom Severní souhvězdí
Beer EmilKonečná Petra02.06.2013ČLP/L/5058
11.V 3Artuš Sanliagi
o: Lokrik P.Bora z Milotiček
m: Agira Nemilská tvrz
Herblich JanMgr.Šolcová Radomíra02.07.2013ČLP/L/5090
12.abs.Alexi Theodon Bat Akte Leon
o: Axim z Podolkovic
m: Alight Candle v.Vietingshof
Pulíčková DanaIng.Sýkorová Věra05.11.2013ČLP/L/5137
13.V 1 CAJCEddy Arebred
o: Cipísek Coudy Leon Bohemia
m: Clou Josefa Arebred
Váňová IlonaKyptová Eva16.07.2013ČLP/L/5077
14.abs.Achilles Leofa Syu Akte Leon
o: Axim z Podolkovic
m: Alight Candle v.Vietingshof
Sýkorovi Věra+Milaning.Sýkorová věra05.11.2013ČLP/L(/5136
15.abs.Arthur Goofer Starobělský les
o: Goofer Merlin Salve Leon
m: Lea Sisi P.Bora z Milotiček
Ing.Typlt JiříBenešová Marcela4.7.2013ČLP/L/5065
Třída mladých-Jugendklasse

Třída mladých - feny

číslooceněníjménomajitelchovatelnarozeniCLKCHL
40.V 2Ellin Arebred
o: Cipísek Coudy Leon Bohemia
m: Clou Josefa Arebred
Čechurová JitkaKyptová Eva16.7.2013ČLP/L/5084
41.V 4Anna Golden Sun Akte Leon
o: Axim z Podolkovic
m: Alight Candle v.Vietingshof
Šeda Vlastimiling.Sýkorová věra5.11.2013ČLP/L/5143
42.VAirin Bela Rouge Akte Leon
o: Axim z Podolkovic
m: Alight Candle v.Vietingshof
Dejdar Ladislaving.Sýkorová věra05.11.2013CLP/L/5142
43.abs.Esma Anna Arebred
o: Cipísek Coudy Leon Bohemia
m: Clou Josefa Arebred
Kyptová EvaKyptová Eva16.7.2013ČLP/L/5057
44.abs.Amber Avalanche Fatyshine
o: Artuš Aragorn Akiroja
m: Fatyma vom Zeitschelhof
Pulíčková DanaTichá Zděnka29.9.2013ČLP/L/5108
45.abs.Eliška Golden Elf
o: Glen Barryn Salve Leon
m: Conny Golden Elf
Drahotová LenkaHořejší Jana20.10.2013ČLP/L/5114
46.V1CAJC BOJFairyttale Member Of The Leogang
o: Lenox Zolo v.Löwengarten
m: Banshee Girl Member Of The Leogang
Wolfová KateřinaMayer Nathalie11.9.2013DLZB 26101
47.V 3Angi Goofer Starobělský les
o: Goofer Merlin Salve Leon
m: Lea Sisi P.Bora z Milotiček
Pipek MartinBenešová Marcela4.7.2013ČLP/L/5070
48.VDEbby Golden Elf
o: Glen Barryn Salve Leon
m: Conny Golden Elf
Hořejší JanaHořejší Jana20.10.2013ČLP/L/5113
49.VDAbigail Gooffer Starobělský les
o: Gooffer Merlin Salve Leon
m: Lea Sisi P.Bora z Milotiček
Čtveráček VladimírBenešová Marcela4.7.2013ČLP/L/5067
50.VDAjša z Korozluckého parku
o: Anrico z Mratínského mlýna
m: Florida z Plaského údolí
Anftová DagmarAnftová Dagmar05.12.2013ČLP/L/5150
Třída mladých-Jugendklasse

Mezitřída - psi

číslooceněníjménomajitelchovatelnarozeniCLKCHL
16.V2 res.CACKalev z Leonkovho raja
o: Juhaszvari Kedves
m: Sherry Lady Oaza Wschodu
Podrabská HanaBelanská Janka4.3.2013ČLP/L/5310
17.V 1 CACJack od Špitálského dvora
o: CH.Anthony od Bučického mlýna
m: Cabi z Osoblažského lesa
Kaván ZděnekIng.Kasal Bohuslav26.3.2013ČLP/L/5035
18.VDJimmy Abé od Špitálského dvora
o: Anthony od Bučického mlýna
m: Cabi z Osoblažského lesa
Zdvihal AntonínIn.Kasal Bohuslav26.03.2013ČLP/L/5039
Mezitřída-Zwischenklasse

Mezitřída - feny

číslooceněníjménomajitelchovatelnarozeniCLKCHL
51.V 3Betty z Loučenského podzámčí
o: Benji z Osoblažského lesa
m: Amy z Loučenského podzámčí
Rambousek JaroslavRambousek Jaroslav11.11.2012ČLP/L/5012
52.V 1 CACKiwi Villmobackens
o: GO-AND-GO
m: Villmobackens French Kiss
Pavlovská DanielaFredriksson Marine08.02.2013ČLP/L/5063
53.VD 4Emory Black Druhá šance
o: Dragos King Kong Bertusowy Gaj
m: Black Blossom Severní souhvězdí
Šedivá IrenaKonečná Petra02.06.2013ČLP/L/5062
54.V 2 res.CACAida z Hlaveneckých hájů
o: Arthur od Svatého Linharta
m: Isa od Špitálského dvora
Petrák JonášKrumpolcová Marcela22.11.2012ČLP/L/5016
Mezitřída-Zwischenklasse

Třída otevřená - psi

číslooceněníjménomajitelchovatelnarozeniCLKCHL
19.V 3Athos z Podolkovic
o: Carlós od Lenešického rybníka
m: Aja Leon od Kuřidla
Juříček AntonínMgr.Zydrová Ilona31.10.2008ČLP/L/4260
20.VDAslan z Třemšínského výsluní
o: Engel Lví chov
m: Betty Dobřívské zátiší
Toncarová HanaHlaváček Josef14.02.2007ČLP/L/3854
21.VDCipísek Coudy Leon Bohemia
o: Tyron vom Dreiburgenland
m: Deasy Annie Končiny
Hladová Tereza+JanaKrchová Drahomíra10.6.2009ČLP/L/(4367
22.V1CAC BOBAnrico z Mratínského mlýna
o: Akim od Chuchelské dráhy
m: Arossa Bohemia Qwerty
Klipec TomášKlipec Tomáš09.03.2010ČLP/L/4498
23.VDAaron Leon Czech Canada
o: Gerry Carsten Salve Leon
m: Cayrra Severní souhvězdí
Šatný PavelProx Martin16.6.2012ČLP/L/4936
24.V 4Anubi pod Štěpánkou
o: Ben Bastien Severní souhvězdí
m: Abony Podmoklická blata
Kohout PetrNeumannová Dana12.6.2011ČLP/L/4788
25.VDAssan Leon Czech Canada
o: Gerry Carsten Salve Leon
m: Cayrra Severní souhvězdí
Sehner RobertProx Martin16.6.2012ČLP/L/4938
26.V2res.CACEplin Gordon Bohemia Qwerty
o: Balfen Aplin Kwenobe
m: Ayron Bohemia Qwerty
Martan FrantišekDudková Šárka18.04.2012ČLP/L/4916
27.VDBreddy von Benštejn
o: Freelander Van´t Launerenhof
m: Athea Leon Lučiny
Proszňák MartinBeneš Jiří18.08.2009ČLP/L/4383
28.VDAtsuya Shaggy Smile
o: Lord Luna Leo
m: Upoleta Löwe von Blumengarten
Štefáček PetrVeselá Monika14.05.2012ČLP/L/4926
29AVDDesperádo Bandit Grand Aiveko
o: CH.Anthony od Bučického mlýna
m: Berenica Baby Grand Aiveko
Koubalová VeronikaKoubalová Veronika25.11.2011ČLP/L/4904
Třída otevřená-Offene klasse

Třída otevřená - feny

číslooceněníjménomajitelchovatelnarozeniCLKCHL
55.VDArya Venus Salus Leon
o: Knockando´s Swedisch Roussillon
m: Greis Wanetta Salve Leon
Háša JanIng.Petříková Hana9.9.2012ČLP/L/4993
56.VDDebbie Bohemia Qwerty
o: Nando-Junior Leo v.Jerichower Land
m: Ayron Bohemia Qwerty
Ptáček MartinDudková Šárka17.04.2011ČLP/L/4738
57.VDAdissa Baroy Aurus Leon
o: Bard Roy Happy Leon
m: Gwen Winny Salve Leon
Frid PetrJonáš František25.4.2012ČLP/L/4919
58.VDAnnemary Aderente Leone
o: CH.Bady z Alfovy zahrady
m: Elizabeth z Plaského údolí
Navrátil MartinNavrátil Martin27.1.2011ČLP/L/4696
59.VBrixi President z Merboltic
o: Ben Bastien Severní souhvězdí
m: Adelaida z Bechlína
Rážková Jana+IrenaIngStanková Simona27.6.2011ČLP/L/4815
60.V2 res.CACKanali Bibi Cavis Leonis
o: Zachariasz Ligocka Wataha
m: Rota Cavis Leonis
Ryzí MartaGrzelak Marek11.9.2012ČLP/L/5057
61.VDAbigail Eris Salus Leon
o: Knockando´s Swedisch Roussillon
m: Greis Wanetta Salve Leon
Kuttichová ZděnkaIng.Petříková Hana9.9.2013ČLP/L/4091
62.V 4Florida z Plaského údolí
o: Gullfaxi Löwe v.Walhall
m: Beatha z Plaského údolí
Anftová DagmarSloup Petr21.03.2008ČLP/L/4164
63.V1 CACCagira Crystalline von Bohemia Olive
o: Rosaceén Eleocharis
m: Apple Love von Bohemia Olive
Barešová JaroslavaBc.Zelená Petra17.04.2010ČLP/L/4574
64.V 3Connie Goldenleon
o: Tyron vom Dreiburgenland
m: Alexis Tyro Goldenleon
Weiner MichalJůzová Romana02.08.2012ČLP/L/4962
65.VLea Sisi Bora z Milotiček
o: Duvasgardens Perfect Puzzel
m: Iris Sulle Orme di Antiqua
Benešová MarcelaŠmrhová Jaroslava11.04.2010ČLP/L/4538
Třída otevřená-Offene klasse

Třída pracovní - feny

číslooceněníjménomajitelchovatelnarozeniCLKCHL
67.V 1 CACCatalina Ruth Arcondia
o: Cid vom Treuen Löwen
m: Conely H.Bora z Milotiček
Pražmová PetraScavinová Patricie14.8.2008ČLP/L/4230
Třída pracovní

Třída čestná - feny

číslooceněníjménomajitelchovatelnarozeniCLKCHL
66.VCurie Amad Happy Leon
o: Amadeus from Magic Castle
m: Bondie Roy Happy Leon
Mudr.Alešová JanaMudr.Alešová Jana07.02.2010ČLP/L/4480

Třída vítězů - psi

číslooceněníjménomajitelchovatelnarozeniCLKCHL
29.V1 CACHappy Mr.Hart z Leonkovho raja
o: Zherom iz Galkina Gniezda
m: Bianka Lwia Dolina
Koláček IvanBelanská Janka11.2.2011ČLP/L/4824
30.V2 res. CACBady od Bezdynky
o: Lex Lesní lom
m: Belinda z Vlčkovského údolí
Koláček IvanPimek Ludvík11.2.2009ČMKU/L/4305
Třída vítězů-Siegerklasse

Třída vítězů - feny

číslooceněníjménomajitelchovatelnarozeniCLKCHL
68.V1 CACCH.Destaney Druhá šance
o: CH.Anthony od Bučického mlýna
m: Brixi Severní souhvězdí
Hosmanová JitkaKonečná Petra31.10.2011ČLP/L/4868
69.V3CH.Bella Cara President z Merboltic
o: Ben Bastien Severní souhvězdí
m: Adelaida z Bechlína
Krupicová MarieIng.Stanková Simona27.06.2011ČLP/L/4813
70.abs.BB My Flynn vom Vietingshof
o: Fiva´s Jascha v. Vietingshof
m: Darling Leo v. der Seewiese
Jonáš FrantišekAlesya+Volker Oettle25.01.2010ČLP/L/4587
71.V1 res CACCeline Claudette Goldenleon
o: Tyron von Weland
m: Alexis Tyro Goldenleon
Jůzovi Romana+JanJůzová Romana2.8.2012ČLP/L/4961
Třída vítězů-Siegerklasse

Copyright © 2017 KCHL