LeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonberger

Klub chovatelů psů leonbergerů ČR

Úvodní stránka
Česky
English
"Na počátku Bůh stvořil člověka,
a když poznal, jak je slabý, dal mu psa"

Klubová výstava - Ostružno u Jičína 2012

Ostružno u Jičína 2012Dne 9. září 2012 se konala letošní poslední klubová podzimní výstava, kterou posuzoval pan L. Jančík. Výstava proběhal za neuvěřitelně krásného slunečného počasí, ve výborné atmosféře a bylo krásné zase vidět, jak si lidé fandí a tleskají a podporují své favority. Děkujeme za účast a těšíme se na další, jarní výstavu v Mladé Boleslavi.

Třída vetránů - psi

číslo ocenění jméno majitel chovatel narozeni CLKCHL
1 V1 CH. Abé Artouche Zlatá kamelie
o:Arson Gray pod Tisem
m:Bela od tety Zity
Zdvihal Antonín Černá Blanka 19.8.2003 ČLP/L/3041/07
2 V2 Baltazar Ze Strakonické vyhlídky
o:Billy z Nučických roklí
m:Ajda Soběslavská blata
Velecký Alois Zloch Vladimír 08.09.2004 ČLP/L/3364
Třída vetránů-Veteranenklasse

Třída vetránů- feny

číslo ocenění jméno majitel chovatel narozeni CLKCHL
28 V3 Becky BO-ZA-PI
o:Barney Zámecký chov
m:Bessy Čejiva
Čechurová Jitka Zapletalová Bophumíra 30.04.2002 ČLP/L/2730
29 V1 Anny ze Sněženského dvora
o:Jones Lesní lom
m:Elizabeth Salve Leon
Rambousek Jaroslav Buchtová Ladislava 20.04.2004 ČLP/L/3223
30 V2 Anife Oliva Elbron Elenia
o:Effendi Kent Salve Leon
m:Britany Druhá šance
Bc.Zelená Petra Bc.Štíbr Vladimír 17.05.2004 ČLP/L/3254
Třída vetránů-Veteranenklasse

Třída štěňat - psi

číslo ocenění jméno majitel chovatel narozeni CLKCHL
3 N1 Armat Baroy Aurus leon
o:Bard Roy Happy Leon
m:Gwen Winny Salve leon
Gill Roman Jonáš František 25.04.2010 ČLP/L/4918
Třída štěňat

Třída štěňat- feny

číslo ocenění jméno majitel chovatel narozeni CLKCHL
31 VN1 Berenica Od kostela sv.Gabriela
o:Bergan Bohemia Qwerty
m:Ann Lady von Bohemia Oliva
Kurz Karel Bezděkovská Renata 22.03.2012 ČLP/L/4912
32 VN2 Adissa Baroy Aurus Leon
o:Bard Roy Happy Leon
m:Gwen Winny Salve Leon
Frid Petr Jonáš František 25.04.2011 ČLP/L/4919
33 VN3 Weika Inka
o:Grindvaktens Best Bergarion Ble
m:Skjaegaardens Just 4 Fun
Mgr.Dědková Petra Olesen Karin-Marie 28.03.2012 ČLP/L/4954
Třída štěňat

Třída dorostu - psi

číslo ocenění jméno majitel chovatel narozeni CLKCHL
4 N1 Laser Bug Of the Bernese Garden
o:Bugsy Roy Arcondia
m: Sconfinato Grande Nina
Wolf Otakar Rooijackers M. Therese 30.12.2011 ČLP/L/7902
Třída dorostu-Jüngstenklasse

Třída dorostu- feny

číslo ocenění jméno majitel chovatel narozeni CLKCHL
34 N1 Doroty Arebred
o:Larendo Zolo vom Löwengarten
m:Kiyara vom Welland
Tfirstová Hana Kyptová Eva 06.02.2012 ČLP/L/4900
Třída dorostu-Jüngstenklasse

Třída mladých - psi

číslo ocenění jméno majitel chovatel narozeni CLKCHL
5 V4 Cabeiri Druhá šance
o:Bergan Bohemia Qwerty
m:Black Blossom Severní souhvězdí
Přidálková Zdenka Konečná Petra 08.08.2011 ČLP/L/4830
6 V1 CAJC BOJ Dan Bohemia Qwerty
o:Nando-Junior Leo vom Jerichower Land
m:Ayron Bohemia Qwerty
Růžička Jan Dudková Šárka 17.04.2011 ČLP/L/4734
7 V2 Barnabáš President z Merboltic
o:Ben Bastien Severní souhvězdí
m:Adelaida z Bechlína
Kubáň Pavel Ing.Stanková Simona 27.06.2011 ČLP/L/4809
8 VD Diamond Druhá šance
o:CH.Anthony od Bučického mlýna
m:Brixi Severní souhvězdí
Kaván Zděnek Konečná Petra 31.10.2011 ČLP/L/4862
9 VD Cavalett Druhá šance
o:Bergan Bohemia Qwerty
m:Black Blossom Severní souhvězdí
Šilhan Jiří Konečná Petra 08.08.2011 ČLP/L/4831
10 VD Desperádo Bandit Grand Aiveko
o:CH.Anthony od Bučického mlýna
m:Berenicca baby Grand Aiveko
Koubalová Veronika Koubalová Veronika 25.11.2011 ČLP/L/4870
11 V3 Amadeus od Nučického háječku
o:Benji z Osoblažského lesa
m:Florida z Plaského údolí
Macek Ivan Schmiedt Petr 17.05.2011 ČLP/L/4778
12 D Atrey Pod Štěpánkou
o:Ben Bastien Severní souhvězdí
m:Abony Podmoklická blata
Závrbská Kateřina Neumannová Dana 12.06.2011 ČLP/L/4789
Třída mladých-Jugendklasse

Třída mladých- feny

číslo ocenění jméno majitel chovatel narozeni CLKCHL
35 V Destaney Druhá šance
o:CH.Anthony od Bučického mlýna
m:Brixi severní souhvězdí
Hosman Vladimír Konečná Petra 31.10.2011 ČLP/L/4868
36 V3 Cetaré Druhá šance
o:Bergan Bohemia Qwerty
m:Black Blossom Severní souhvězdí
Jansa Petr Konečná Petra 08.08.2011 ČLP/L/4835
37 VD Damiana Deborah Grand Aiveko
o:CH. Anthony od Bučického mlýna
m:Berenicca Baby grand Aiveko
Hermannová Jana Koubalová Veronika 25.11.2011 ČLP/L/4873
38 VD Debbie Bohemia Qwerty
o:Nando-Junior Leo vom Jerichower Land
m:Ayron Bohemia Qwerty
Ptáček Martin Dudková Šárka 17.04.2011 ČLP/L/4738
39 V2 Bella Cara President z Merboltic
o:Ben Bastien Severní souhvězdí
m:Adelaida z Bechlína
Krupicová Marie Ing.Stanková Simona 27.06.2011 ČLP/L/4813
40 V1 CAJC Blueberry President z Merboltic
o:Ben Bastien Severní souhvězdí
m:Adelaida z Bechlína
Marková Marie Ing.Stanková Simona 27.06.2011 ČLP/L/4814
41 VD Dwenna Daiichi Grand Aiveko
o:Anthony od Bučického mlýna
m:Berenicca Baby Grand Aiveko
Koubalová Veronika Koubalová Veronika 25.11.2011 ČLP/L/4876
42 V4 Aireen Pod Štěpánkou
o:Ben Bastien Severní souhvězdí
m:Abony Podmoklická blata
Pícha Jiří Neumannová Dana 12.06.2011 ČLP/L/4790
Třída mladých-Jugendklasse

Mezitřída - psi

číslo ocenění jméno majitel chovatel narozeni CLKCHL
13 V3 Hacki Ensson Bohemia
o:Nando-Junior Leo vom Jerichower Land
m:Franciss-Bess Ensson Bohemia
Knecht Michael Mráčková Drahomíra 15.11.2010 ČMKU/L/4663/10
14 V1 CAC Happy Boy Zielona Cieszynianka
o:Skjaergaardens Casino Paddlewheel
m:Rosa Zielona Cieszynianka
Žižková Světlana Rýlko Danuta 18.10.2010 ČMKU/L/4764/-1
15 VD Aarre Roy Amazing Leon
o:Nando-Junior Leo vom Jerichower Land
m:Cessi Severní souhvězdí
Milan+Táňa Kubicovi Homa Igor 17.03.2011 ČLP/L/4729
16 V4 Archibald Aderente Leone
o:Bady z Alfovy zahrady
m:Elizabeth z Plaského údolí
Kašková Kateřina Navrátil Martin 27.01.2011 ČLP/L/4692
17 V Happy Mr.Hart z Leonkovho raja
o:Zherom iz Galkina Gviezda
m:Bianka Lwia Dolina
Koláček Ivan Belanská Janka 11.02.2011 ČLP/L/4824
18 V2 res.CAC Hearty Gawon Salve Leon
o:Fivá s Jascha v.Vietingshof
m:Skjaergaardens Winorra For Salve Leon
Pavlovská Daniela Pavlovská Daniela 10.01.2011 ČLP/L/4681
Mezitřída-Zwischenklasse

Mezitřída- feny

číslo ocenění jméno majitel chovatel narozeni CLKCHL
43 V1 CAC Annemary Aderente Leone
o:Bady z Alfovy zahrady
m:Elizabeth z Pláského údolí
Navrátil Martin Navrátil Martin 27.01.2011 ČLP/L/4696
44 VD4 Hessy Wiolette Salve Leon
o:Fivá s Jascha v. Vietingshof
m:Skjaergaardens Winorra For Salve Leon
Kaňka Jiří Pavlovská Daniela 10.01.2011 ČLP/L/4684
45 absence
46 V2 res.CAC Hestia Wonder D.Salve Leon
o:Fivá s Jascha v. Vietingshof
m:Skjaergaardens Winorra For Salve Leon
Sýkora Milan Pavlovská Daniela 10.01.2011 ČLP/L/4683
47 V3 Honey Elsia Salve Leon
o:Fivá s Jascha v. Vietingshof
m:Skjaergaardens Winorra For Salve Leon
Dufková Jana Pavlovská Daniela 10.01.2011 ČLP/L/4682
Mezitřída-Zwischenklasse

Třída otevřená - psi

číslo ocenění jméno majitel chovatel narozeni CLKCHL
19 V1 CAC BOB Ajax od Frýdlantského hradu
o:Douglas Leo vom Jerichower Land
m:Kaja Florencie Zářičské údolí
Vojnar drahotín Vrkoslav Roman 06.06.2010 ČLP/L/4626
20 V2 res.CAC Bastien od Bučického mlýna
o:Loprd Luna Leo
m:Airin Ikajava
Knapová Iveta Knapová Iveta 20.05.2009 ČLP/L/4355
21 V4 Gerry Carsten Salve Leon
o:Iltschi Ami Noir von der Bachtalen
m:Skjaergaardens Winorra For Salve Leon
Cimlová Ludmila Pavlovská Daniela 09.12.2008 ČLP/L/4280
22 V3 Gordon Florian Salve Leon
o:Iltschi Ami Noir von der Bachtalen
m:Skjaergaardens Winorra For Salve Leon
Velecký Alois Pavlovská Daniela 09.12.2008 ČLP/L/4278
23 VD Agbar EGE-MA-KA
o:Pluto Woschany
m:Egeria Lví sen
Vašulka Ladislav Frébortová Bronislava 07.06.2010 ČLP/L/4603
Třída otevřená-Offene klasse

Třída otevřená- feny

číslo ocenění jméno majitel chovatel narozeni CLKCHL
48 V2 res.CAC Bea Coletta Fiero Leone
o:Denny Najmurská cesta
m:CH. Bea Nicoletta Henner
Hradecký Aleš Benešová Ivana 15.11.2009 ČLP/L/4458
49 V4 Elisabeth z Plaského údolí
o:Darling Asson Ensson Bohemia
m:Beatha z Plaského údolí
Navrátil Martin Sloupú Petr 24.03.2006 ČLP/L/3665
50 V1 CAC Lea Sisi P. Bora z Milotiček
o:Duvasgardens Perfect Puzzel
m:Iris Sulle Orne Di Antigona
Benešová Marcela Šmrhová Jaroslava 11.04.2010 ČLP/L/4538
51 absence
52 VD Abony Podmoklická blata
o:Tyron vom Dreiburgenland
m:Hendy od Špitálského dvora
Neumannová Dana Štaruchová Lenka 11.07.2008 ČLP/L/424
53 V Gloria Winta Salve Leon
o:Iltschi Ami Nor von der Bachtalen
m:Skjaergaardens Winorra For Salve Leon
Krňávková Marta Pavlovská Daniela 09.12.2008 ČLP/L/4287
54 absence
55 V Alight Candle vom Vietingshof
o:Furudálens Akilles vom Vietingshof
m:Fivá s Jule Janna vom Vietingshof
Sýkora Milan Oettle Alesya+Volker 29.04.2009 ČLP/L/4470
56 V3 Adelaida z Bechlína
o:Darilng Asson Ensson Bohemia
m:Agáta ze Strakonické vyhlídky
Ing.Stanková Simona Ing.Jůva Miroslav 30.03.2007 ČLP/L/3903
57 V Aysha EGE-MA-KA
o:Pluto Woschany
m:Egéria Lví sen
Frébortová Bronislava Frébortová Bronislava 07.06.2010 ČLP/L/4608
58 V Egéria Lví sen
o:Majan's Zeuss the Star of North
m:Borůvka Lví sen
Frébortová Bronislava Špačková Bohuslava 14.06.2007 ČLP/L/3977
Třída otevřená-Offene klasse

Třída čestná - psi

číslo ocenění jméno majitel chovatel narozeni CLKCHL
24 V2 Aragorn z Mitrovické zahrady
o:Cyráno Chaloupecké skalky
m:Agáta Jezerský chov
Juříček Antonín sen. Ing.Kanclíř Dalibor 21.09.2004 ČMKU/L/3373/07
25 V1 VTČ CH.Bard Roy Happy Leon
o:Aarre Roy od Malenovického hradu
m:Beyla z Pláského údolí
Jonáš František Mudr.Alešová Jana 15.03.2007 ČMKU/L/3884
Třída čestná

Třída čestná- feny

číslo ocenění jméno majitel chovatel narozeni CLKCHL
59 V1 Deasy Annie Končiny
o:Amson ze Souhvězdí lva
m:Fejana v. Avalon
Krachová Draha Ulrichová Jindra 08.01.2005 ČLP/L/3426
Třída čestná

Třída vítězů - psi

číslo ocenění jméno majitel chovatel narozeni CLKCHL
26 V1 CAC CH.Anthony od Bučického mlýna
o:Assan od Brdské studánky
m:Airin Ikajava
Brožová Dagmar Knapová Irena 16.09.2007 ČLP/L/4021
27 V2 res.CAC CH.Bady od Bezdynky
o:Lex Lesní lom
m:Belinda z Vlčkovského údolí
Koláček Ivan Pimek Ludvík 11.02.2009 ČMKU/L/4305
Třída vítězů-Siegerklasse

Třída vítězů - feny

číslo ocenění jméno majitel chovatel narozeni CLKCHL
60 V2 res.CAC Agnes Podmoklická blata
o:Tyron vom Dreiburgenland
m:Hendy od Špitálského dvora
Dejdar Ladislav Štrauchová Lenka 11.07.2008 ČLP/L/4226
61 V1 CAC BB My Flynn von Vietingshof
o:Fivá s Jascha v. Vietingshof
m:Darling Leo von der Sewiese
Jonáš František Oettle Alesya+Volker 25.01.2010 ČLP/L/4587
Třída vítězů-Siegerklasse

Mladý kynolog:

Kategorie Jméno Umístění
6 - 9 let V. Krupica 1. místo
9 - 13 let E. Tučková 1. místo
  Ondřej Fríd 2. místo
  P.Jansa 3. místo
13 - 16 let K. Stanková 1. místo
  Jakub Fríd 2. místo
Mladý kynolog Mladý kynolog

BOB Ajax od frýdlantského hradu

BOB Ajax od frýdlantského hradu

Mladý BOJ Dan Bohemia Qwerty

Mladý BOJ Dan Bohemia Qwerty

Veterán BOV Amy ze Sněženského dvora

Veterán BOV Amy ze Sněženského dvora

Nejlepší pár

1. F. Jonáš - Bard Roy Happy leon a B.B.My Flynn v. Vietingshof
2. V.Koubalová - Desperádo Bandit a Dwenna Daiichi Grand Aiveko Nejlepší pár

Copyright © 2017 KCHL