LeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonberger

Klub chovatelů psů leonbergerů ČR

Úvodní stránka
Česky
English
"Na počátku Bůh stvořil člověka,
a když poznal, jak je slabý, dal mu psa"

Klubová výstava - Mladá Boleslav 2014

Mladá Boleslav 2014Klubová výstava dne 12. 4. 2014 proběhla v mimořádně příjemné atmosféře. Krásné počasí, účast naprosto všech, kteří byli přihlášeni, celková pohoda, detailní posuzování, to vše přispělo k opravdu krásnému dni. Děkujeme všem kteří přijeli, všem kteří zůstali až do konce, všem kteří pomáhali s akcí, děkujeme za bohatý sponzoring. Těšíme se na příště!

Sponzor

Třída veteránů - psi

číslooceněníjménomajitelchovatelnarozeniCLKCHL
1.V1 Nej.vet.VCH Andy-Bady Od Zeleného buku
o: Cid vom Treuen Löwen
m: Angie B.Bora z Milotiček
Bardon ZděnekViktora Jaroslav13.02.2005ČLP/L/3447
Třída veteránů-Veteranenklasse

Třída veteránů - feny

číslooceněníjménomajitelchovatelnarozeniCLKCHL
37.V3CH Deasy Annie Končiny
o: Amson ze Souhvězdí lva
m: Fejana v. Avalon
Krchová DrahomíraUlrychová Jindra08.01.2005ČLP/L/3426
38.VElizabeth z Plaského údolí
o: Darling Asson Ensson Bohemia
m: Beatha z Plaského údolí
Navrátil MartinSloup Petr3/24/2006ČLP/L/3665
39.V4VCH Anife Oliva Albron Elenia
o: Effendi Kent Salve Leon
m: Brittany Druhá šance
Bc.Zelená PetraBc.Štíbr Vladimír5/17/2004ČLP/L/3254
40.VAdélka z Alfovy zahrady
o: Amson ze Souhvězdí lva
m: Clea Cecila Sedmidomky
Mauerman JiříMarečková Kateřina2/18/2005ČLP/L/3461
41.V2 res.CACCH Arista od Grabštejnského hradu
o: Fram z Janovského lesa
m: Antigona ze Souhvězdí lva
Krupicová MarieLhotáková Iva9/9/2004ČLP/L/3355
42.V1 BOVArin Albron Elenia
o: Effendi Kent Salve Leon
m: Brittany Druhá šance
Vaňková HanaBc.Štíbr Vladimír5/17/2004ČLP/L/3257
Třída veteránů-Veteranenklasse

Třída štěňat - psi

číslooceněníjménomajitelchovatelnarozeniCLKCHL
2.VN 1Aron od Benýdkova
o: Gerry Carsten Salve Leon
m: Annie od Kostela Svatého Gabriela
Filípková MartinaBorovková Jana10/21/2013ČLP/L/5116
Třída štěňat

Třída štěňat - feny

číslooceněníjménomajitelchovatelnarozeniCLKCHL
43.VN1 Nej.štěněArka Naso Curioso
o: Capucino Vanika v.Bauernhof
m: Agnes Bella Amcizia
Ing.Němcová KarlaBejšovcová Eva12/11/2013ČLP/L/5179
44.VN 3Eliška Golden Elf
o: Glen Barryn Salve Leon
m: Conny Golden Elf
Drahotová LenkaHořejší Jana20.10.2013ČLP/L/5114
45.VN 2Airin Bela Rouge Akte Leon
o: Axim z Podolkovic
m: Alicht Candie Vietingshof
Dejdar LadislavIng.Sýkorová Věra11/5/2013ČLP/L/5142
Třída štěňat

Třída dorostu - psi

číslooceněníjménomajitelchovatelnarozeniCLKCHL
3.VN1 Nej.dorosNero Papilovit
o: Capucino Vanika v.Bauernhof
m: Berljon Tajga
Vaňková Andrea+HanaDa Pian Maria Vittoria8/17/2013ČMKU/L/5188
Třída dorostu-Jüngstenklasse

Třída dorostu - feny

číslooceněníjménomajitelchovatelnarozeniCLKCHL
46.VN 3Ellin Arebred
o: Cipísek Coudy Leon Bohemia
m: Clou Josefa Arebred
Čechurová JitkaKyptová Eva16.07.2013ČLP/L/5084
47.VN 2Fairyale Member of The Leogang
o: Lennox Zolo vom Löwengarten
m: Banschee Girl Member of The Leogang
Wolf KateřinaMayer Nathalie9/11/2013
48.VN 4Esma Anna Arebred
o: Cipísek Coudy Leon Bohemia
m: Clou Josefa Arebred
Kyptová EvaKyptová Eva16.07.2013ČLP/L/5087
49.VN 1Gabi Psia Psota
o: Lempileijonan YKS Gaudengohde
m: Leo Aureus Astrum Vega
Vaňková Andrea+HanaFraczek Piotr25.07.2013ČMKU/L/5187
Třída dorostu-Jüngstenklasse

Třída mladých - psi

číslooceněníjménomajitelchovatelnarozeniCLKCHL
4.V 3 Dorgi Baloo Golden Elf
o: Glen Barryn Salve Leon
m: Conelli Golden Elf
Slabý JosefHořejší Jana7/8/2013ČLP/L/5073
5.VDKadri z Leonkovho raja
o: Juhászvari Kedves
m: Sherry Lady Oaza Wschodu
Papež RomanBelanska Janka3/4/2013ČLP/L/5064
6.VD 4Nero Tyrkir Derikson Löwe von Walhall
o: Derick v.d.Rings Ranch
m: Kostbera Löwe von Walhall
Matička RobertNatterer Y.u.D Millsap27.05.2013ČLP/L/5200
7.V1CAJC BOJJimmy Abé od Špitálského dvora
o: Anthony od Bučického mlýna
m: Cabi z Osoblažského lesa
Zdvihal AntonínIng.Kasal Bohuslav3/26/2013ČLP/L/5039
8.VDArtuš Sanliagi
o: Lokrik P.Bora z Milotiček
m: Agira Nemilská tvrz
Herblich JanMgr.Šolcová Radomíra7/2/2013ČMKU/L/5090
9.V 2Ozzy od Pálfych
o: Hägar vom Kloster Lorch
m: Margaréta od Pálfych
Ing.Doubek RomanIng.Pálfyová Katarína28.05.2013SPKP/1593
10.VDJim od Špitálského dvora
o: Anthony od Bučického mlýna
m: Cabi z Osoblažského lesa
Judr.Dolejší JanIng.Kasal Bohuslav26.03.2013ČLP/L/5037
Třída mladých-Jugendklasse

Třída mladých - feny

číslooceněníjménomajitelchovatelnarozeniCLKCHL
50.VDAgira Leon Moravia
o: Tyron v. Welland
m: Aegina Szafranova Sfora
Hubáček JiříZapletalová Jindřiška15.12.2012ČLP/L/5022
51.V1 CAJCKiwi Villmobackens
o: GO-and-GO
m: Villmobackens French Kiss
Pavlovská DanielaFredriksson Mar.08.02.2013ČLP/L/5063
52.VD 3Emory Black Druhá šance
o: Dragos King Kong Bertusowy Gáj
m: Black Blossom Severní souhvězdí
Šedivá IrenaKonečná Petra6/2/2013ČLP/L/5062
53.VD 2Betty z Loučenského podzámčí
o: Benji z Osoblažského lesa
m: Amy z Loučenského podzámčí
Rambousek JaroslavRambousek Jaroslav11.11.2012ČLP/L/5012
54.VD 4Angi Goofer Starobělský les
o: Goofer Merlin Salve Leon
m: Lea Sisi P.Bora z Milotiček
Pipek MartinBenešová Marcela7/4/2013ČLP/L/5070
Třída mladých-Jugendklasse

Mezitřída - psi

číslooceněníjménomajitelchovatelnarozeniCLKCHL
11.VDAssan Leon Czech Canada
o: Gerry Carsten Salve Leon
m: Cayrra Severní souhvězdí
Sehner RobertProx Martin16.06.2012ČLP/L/4938
12.V2 res.CACEplin Gordon Bohemia Qwerty
o: Aplin Balfen Qwenobe
m: Ayron Bohemia Qwerty
Martan FrantišekDudková Šárka18.04.2012ČLP/L/4916
13.V1 CACCarpe Diem Goldenleon
o: Tyron vom Welland
m: Alexis Tyro Goldenleon
Poláčková JanaJůzová Romana8/2/2012ČLP/L/4957
14.V 3 Anthony Dux Salus Leon
o: Knockando´s Swedish Roussillon
m: Greis Wanetta Salve Leon
Boštičková IvaIng.Petříková Hana9/9/2012ČLP/L/4994
15.VD 4Atsuya Shaggy Smile
o: Lord Luna leo
m: Upoleta Löwe von Blumengarten
Štefáček PetrVeselá Monika14.05.2012ČLP/L/4926
16.VDEgon z Nučických roklí
o: Gordon Florian Salve Leon
m: Doris z Nučických roklí
Lalošák DavidJeřábková Dana7/6/2012ČLP/L/4943
Mezitřída-Zwischenklasse

Mezitřída - feny

číslooceněníjménomajitelchovatelnarozeniCLKCHL
55.VDAdela Leon Moravia
o: Tyron vom Welland
m: Aegima Szafranova Sfora
Veberová PetraZapletalová Jindra12/15/2012ČLP/L/5023
56.V1 CACAbigail Eris Salus Leon
o: Knockando´s Swedish Roussillon
m: Greis Wanetta Salve Leon
Kuttichová ZděnkaIng.Petříková Hana09.09.2012ČLP/L/4991
57.V 3 Kanali Bibi Cavis Leonis
o: Zachariasz Ligocka Wataha
m: Rota Cavis Leonis
Ryzí MartaGrzelak Marek11.09.2012ČLP/L/5057
58.VD 4Akemi Shaggy Smile
o: Lord Luna Leo
m: Upoleta Löwe von Blumengarten
Dvořák KarelVeselá Monika14.05.2012ČMKU/L/4928
59.V2 res.CACAdissa Baroy Aurus Leon
o: Bard Roy Happy Leon
m: Gwen Winny Salve Leon
Fridovi Petr+PetraJonáš František25.04.2012ČLP/L/4919
Mezitřída-Zwischenklasse

Třída otevřená - psi

číslooceněníjménomajitelchovatelnarozeniCLKCHL
17.VCipísek Coudy Leon Bohemia
o: Tyron v. Dreiburgenland
m: Deasy Annie Končiny
Hladová TerezaKrchová Drahomíra10.06.2009ČLP/L/4367
18.V3Anrico z Mratínského mlýna
o: Akim od Chuchelské dráhy
m: Arossa Bohemia Qwerty
KlipecTomášKlipec Tomáš3/9/2010ČLP/L/4498
19.VAthos z Podolkovic
o: Carlos od Lenešického rybníka
m: Ája Leon od Kuřidla
Juříček AntonínMgr.Zydrová Ilona10/31/2008ČMKU/L/4260
20.VBruce Lee Fiero Leone
o: Denny Najmurská cesta
m: CH.Bea Nicoletta Henner
Křížová LibušeBenešová Ivana11/15/2009ČLP/L/4455
21.VClarence Druhá šance
o: Bergan Bohemia Qwerty
m: Black Blossom Severní souhvězdí
Šlehoferová MartinaKonečná Petra8/8/2011ČLP/L/4832
22.VGordon Florian Salve Leon
o: Iltschi Ami noir v.d.Bachtalen
m: Skjaergaardens Winorra For Salve Leon
Velecký AloisPavlovská Daniela09.12.2008ČLP/L/4278
23.VAnubi pod Štěpánkou
o: Ben Bastien Severní souhvězdí
m: Abony Podmoklická blata
Kohout PetrNeumannová Dana6/11/2011ČLP/L/4788
24.VDAmadeus od Nučického háječku
o: Benji z Osoblažského lesa
m: Florida z Plaského údolí
Macek IvanSchmiedt Petr17.05.2011ČLP/L/4778
25.VArgo z Čelakovické tvrze
o: Arthuch od Svatého Linharta
m: Bára od Skrytého lesa
Knytl JiříBudková Zděnka12.12.2011ČLP/L/4880
26.VDCavalett Druhá šance
o: Bergan Bohemia Qwerty
m: Black Blossom Severní souhvězdí
Šilhán JiříKonečná Petra08.08.2011ČLP/L/4831
27.VEscorial vom Roten Schopf
o: Ivo Ltd.Edition v.der Landwehr
m: Avanti vom Roten Schopf
Mezerová IrenaHolthoff Sabina28.09.2011ČMKU/L/4904
28.V2 res.CACDainty Vanika vom Bauernhof
o: Rene Löwe v.Bayern
m: Aimee Vanika vom Bauernhof
Štaffenová LucieVaňková Hana31.01.2012ČMKU/L/4906
29.V4Hägar vom Kloster Lorch
o: Aldibara´s DJ Bobo
m: Skjaergaardens Casino Lady Luck
Ing.Doubek RomanPleybel-Seyffer R+Th.23.06.2010SPKP 1497
30.V1 CACHappy Mr.Hart z Leonkovho raja
o: Zherom iz Galkina Gniezda
m: Bianka Lwia Dolina
Koláček IvanBelanská Janka11.02.2011CMKU/L/4824
31.VCezar Max von Benštejn
o: Nando-Junior Leo v.Jerichower Land
m: Aiko von Benštejn
Halaxa IvanBeneš Jiří22.05.2011ČLP/L/4782
Třída otevřená-Offene klasse

Třída otevřená - feny

číslooceněníjménomajitelchovatelnarozeniCLKCHL
60.V2 res.CACBrixi President z Merboltic
o: Ben Bastien Severní souhvězdí
m: Adelaida z Bechlína
Rážkovi Jana+IrenaIng.Stanková Simona6/27/2011ČLP/L/4815
61.VAnnemary Aderente Leone
o: Bady z Alfovy zahrady
m: Elizabeth z Plaského údolí
Navrátil MartinNavrátil Martin1/27/2011ČLP/L/4696
62.VBaboo Grace Leon Bohemia
o: Engel Lví chov
m: Deasy Annie Končiny
Hladová TerezaKrchová Drahomíra01.12.2007ČLP/L/4097
63.VDEgeria Lví sen
o: Majan´s Zeuss The of North
m: Borůvka Lví sen
Frébortová BronislavaŠpačková Bohuslava14.06.2007ČLP/L/3974
64.V1 CACDestaney Druhá šance
o: CH.Anthony od Bučického mlýna
m: Brixi Severní souhvězdí
Hosman VladimírKonečná Petra10/31/2011ČLP/L/4868
65.VCindy Bell Leon Bohemia
o: Tyron v. Dreiburgenland
m: Deasy Annie Končiny
Krch JanKrchová Drahomíra6/10/2009ČLP/L/4368
66.VHoney Elsia Salve Leon
o: Fiva´s Jascha v.Vietingshof
m: Skjaergaardens Winorra For Salve Leon
Dufková JanaPavlovská Daniela1/10/2011ČLP/L/4682
67.V 4Calwen Druhá šance
o: Bergan Bohemia Qwerty
m: Black Blossom Severní souhvězdí
Macháčková MonikaKonečná Petra8/8/2011ČLP/L/4834
68.VDAdelaida z Bechlína
o: Darling Ason Ensson Bohemia
m: Agáta ze Strakonické vyhlídky
Ing.Stanková SimonaIng.Jůva Miroslav30.03.2007ČLP/L/3903
69.V 3 Aiwy pod Štěpánkou
o: Ben Bastien Severní souhvězdí
m: Abony Podmoklická blata
Geletičová GabrielaNeumannová Dana11.06.2011ČLP/L/4791
70.VDAyscha EGE-MA-KA
o: Pluto Woscany
m: Egeria Lví sen
Frébortová BronislavaFrébortová Bronislava07.06.2010ČLP/L/4608
Třída otevřená-Offene klasse

Třída čestná - feny

číslooceněníjménomajitelchovatelnarozeniCLKCHL
71.VAgnes Podmoklická blata
o: Tyron vom Dreiburgenland
m: Hendy od Špitálského dvora
Dejdar LadislavŠtrauchová Lenka11.07.2008ČLP/L/4226
Třída čestná

Třída pracovní - feny

číslooceněníjménomajitelchovatelnarozeniCLKCHL
72.V1 CACCatalina Ruth Arcondia
o: Cid vom Treuen Löwen
m: Conelly H.Bora z Milotiček
Pražmová PetraScavinová Patricie8/14/2008ČLP/L/4230
73.VD 2Coletta od Skleněného dráčka
o: Aragorm z Mitrovické zahrady
m: Brita od Skleněného dráčka
Horváthová HanaZahradník Michal10/19/2009ČLP/L/4437
Třída pracovní

Třída vítězů - psi

číslooceněníjménomajitelchovatelnarozeniCLKCHL
32.V2 res.CACCH Bady od Bezdynky
o: Lex Lesní lom
m: Belinda z Vlčkovského údolí
Koláček IvanPimek Ludvík11.02.2009ČMKU/L/4305
33.VCH Bard od Bezdynky
o: Lex Lesní lom
m: Belinda z Vlčkovského údolí
Švejda ZděněkPimek Ludvík11.02.2009ČMKU/L/4306
34.KV V1CAC BOBCH Paddy´s Paquino v.Löwengarten
o: GO-and-GO
m: Hazel v. Löwengarten
Pálfyová KatarínaSchale Kaarína+Rahel5/28/2011SPKP/1536
35.V4CH Bady z Alfovy zahrady
o: Stormfälles Out OF Bounds
m: Clea Cecila Sedmidomky
Svobodová JanaMarečková Kateřina5/14/2006ČLP/L/3699
36.V3Bergan Bohemia Qwerty
o: ICH Tyron v.Dreiburgenland
m: CH.Berga z Leonkovho raja
Dudková ŠárkaDudková Šárka28.11.2007ČLP/L/4089
Třída vítězů-Siegerklasse

Třída vítězů - feny

číslooceněníjménomajitelchovatelnarozeniCLKCHL
74.V2 res.CACCH Carolline Jökull Galaxy OSS
o: Jökull Löwe v.Walhall
m: Bonnie B.Bora z Milotiček
Pluhovský MiroslavMrázová Martina3/27/2010ČMKU/L/4522
75.AbsenceCH Alexis Tyro Goldenleon
o: Tyron vom Dreiburgenland
m: Agátka z Alfovy zahrady
Jůzovi Romana+JanJůzová Romana11/19/2009ČLP/L/4465
76.KV V1 CAC Celine Claudette Goldenleon
o: Tyron vom Weland
m: Alexis Tyro Goldenleon
Jůzovi Romana+JanJůzová Romana8/2/2012ČLP/L/4961
Třída vítězů-Siegerklasse

Copyright © 2017 KCHL