LeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonberger

Klub chovatelů psů leonbergerů ČR

Úvodní stránka
Česky
English
"Na počátku Bůh stvořil člověka,
a když poznal, jak je slabý, dal mu psa"

Klubová výstava - Mladá Boleslav 2013

Mladá Boleslav 2013Klubová výstava KCHL-ČR 20.4.2013. Klubová výstava má být svátkem pro majitele a jejich čtyřnohé kamarády, kteří představují krásu, velkolepost, mohutnost, přátelství, lásku, něhu a spoustu radosti. Přihlášeno bylo 130 psů a fen. Posuzovali p. J.Hansen z Dánska, p.Petr Řehánek a naše nejmenší a nejstarší p. D.Pavlovská. Pořadatelé výstavy, tedy výbor KCHL, se snažili zorganizovat pro všechny účastníky příjemný den,setkání na které se vzpomíná jen v dobrém. Počasí nás děsilo a opravdu si s námi nehezky pohrálo, ale nakonec jsme zvládli i dešťové kapky.

Třída vetránů - psi

číslooceněníjménomajitelchovatelnarozeniCLKCHL
1.V1 BOVAndy-Bady Od Zeleného buku
o: Cid vom Treuen Löwen
m: Angie B.Bora z Milotiček
Bardon ZděnekViktora Jaroslav2/13/2005ČLP/L/3447
2.V2Aramis Lony z Vyšehořovic
o: Cid vom Treuen Löwen
m: Amanda leon z Nisanu
Toncarová HanaLonská Irena16.08.2004ČLP/L/3325
Třída vetránů-Veteranenklasse

Třída vetránů - feny

číslooceněníjménomajitelchovatelnarozeniCLKCHL
55.V2Anife Oliva Albron Elenia
o: Effendi Kent Salve Leon
m: Brittany Druhá šance
Bc.Zelená PetraBc.Štíbr Vladimír17.05.2004ČLP/L/3254
56.VCathy Lesní jezírko
o: Alf z Rampachu
m: Brandavína z Roklinky
Wantula TadeuszKuchař Josef9/20/2003ČLP/L/3075
57.VCessy Od Lenešického rybníka
o: Archibald Pod Betlémem
m: Arwen Brdský tulák
Růžičkovi Jana+LubomírRůžička Lubomír17.12.2004ČLP/L/3412
58.VDeasy Annie Končiny
o: Amson ze Souhvězdí Lva
m: Fejana v. Avalon
Krchova DrahomíraUrlichová Jindra1/8/2005ČLP/L/3426
59.V4Betty Dobvřívské Zátiší
o: Barnabáš Od Tety Zity
m: Aida Končiny
Hlaváček JosefIng.Drnec Martin4/3/2004ČLP/L/3169
60.VAnny ze Sněženského dvora
o: Jones Lesní lom
m: Elisabeth Salve Leon
Rambousek JaroslavBuchtová Ladislava4/20/2004ČLP/L/3223
61.V3Engie Assa Říčany
o: Quino v.d.Osnitz
m: Czanga Assa Říčany
Susová MiladaSusová Milada10/24/2004ČLP/L/3394
62.VCH.Conelly H. Bora z Milotiček
o: Huszár v.Sissy Haus
m: Audrey Zářické údolí
Scavinová PatricieŠmrhová Jaroslava07.07.2004ČLP/L/3300
63.VAdélka z Alfovy zahrady
o: Amson ze Souhvězdí Lva
m: Clea Cecila Sedmidomky
Mauerman JiříMarečková Kateřina2/18/2005ČLP/L/3461
64.V1Arin Albron Elenia
o: Effendi Kent Salve Leon
m: Brittani Druhá šance
Vaňková HanaŠtíbr Vladimír17.05.2004ČLP/L/3257
65.VAgátka z Alfovy zahrady
o: Amson ze Souhvězdí Lva
m: Clea Cecila Sedmidomky
Jůzovi Romana+JanMarečková Kateřina18.02.2005ČLP/L/3462
Třída vetránů-Veteranenklasse

Třída štěňat - psi

číslooceněníjménomajitelchovatelnarozeniCLKCHL
3.VNCaptain Bangaru Luca-Guard
o: Tyron vom Welland
m: Luca-Guard Akvamarin
Wolf OtakarKirják József12/8/2012ČLP/L/5030
4.VNElar Arcondia
o: Larendo Zolo vom Löwengarten
m: Bel Victoria Arcondia
Kobylková HanaScavinová Patricie12/19/2012ČLP/L/5024
Třída štěňat

Třída štěňat - feny

číslooceněníjménomajitelchovatelnarozeniCLKCHL
66.VNAmbra Naše pýcha
o: Glen Barryn Salve Leon
m: Cyga Nasza Duma
Krňávková MartaStafinská Nikola11/10/2012ČMKU/L/5004
67.VNBetty Z Loučenského podzámčí
o: Benji z Osoblažského lesa
m: Amy z Loučenského podzámčí
Rambousek JaroslavRambousek Jaroslav11.11.2012ČLP/L/5012
68.VNEster Arcondia
o: Larendo Zolo vom Löwengarten
m: Bel Victoria Arcondia
Scavinová PatricieScavinová Patricie12/19/2012ČLP/L/5029
69.VNAbira Naše pýcha
o: Glen Barryn Salve Leon
m: Cyga Conny Nasza duma
Nikola StafinskáNikola Stafinská11/10/2012ČLP/L/5003
Třída štěňat

Třída dorostu - psi

číslooceněníjménomajitelchovatelnarozeniCLKCHL
5.VN1Carpe Diem Goldenleon
o: Tyron vom Welland
m: Alexis Tyro Goldenleon
Jůzovi Romana+JanJůzová Romana02.08.2012ČLP/L/4957
6.VN2Anthony Dux Salus Leon
o: Knockando´s Swedish Roussillon
m: Greis Wanetta Salve Leon
Boštičková IvaIng.Petříková Hana9/9/2012ČLP/L/4994
Třída dorostu-Jüngstenklasse

Třída dorostu - feny

číslooceněníjménomajitelchovatelnarozeniCLKCHL
70.VN3Abigail Eris Salus Leon
o: Knockando´s Swedish Roussillon
m: Greis Wanetta Salve Leon
Kuttichová ZdeňkaIng.Petříková Hana09.09.2012ČLP/L/4991
71.VN2Amy Flavia Salus Leon
o: Knockando´s Swedish Roussillon
m: Greis Wanetta Salve Leon
Gazdíková LúdmilaIng.Petříková Hana9/9/2012SPKP 1575
72.VN1Celine Claudette Goldenleon
o: Tyron vom Welland
m: Alexis Tyro Goldenleon
Jůzovi Romana+JanJůzová Romana02.08.2012ČLP/L/4961
Třída dorostu-Jüngstenklasse

Třída mladých - psi

číslooceněníjménomajitelchovatelnarozeniCLKCHL
7.VDLaser Bug of the Bernese Garden
o: Bugsy Roy Arcondia
m: Sconfinato Grande Nina
Wolf OtakarM.T.J.C.Rooijackers12/30/2011ČLP/L/4902
8.VDAssan Leon Czech Canada
o: Gerry Carsten Salve Leon
m: Cayrra Severní souhvězdí
Sehner RobertProx Martin16.06.2012ČLP/L/4938
9.V1, CAJC, BOJ, BOBChristmas Nanog Khaimas '
o: Bono Psia Psota
m: Daunbailoo Save the Last Dance
Henzschel Elke+BodoHansen Pia+Jörgen12/18/2011VDH/DLZB25050
10.VDArwin Leon Czech Canada
o: Gerry Carsten Salve Leon
m: Cayrra Severní souhvězdí
MVDr.Matoušková ŠárkaProx Martin16.06.2012ČLP/L/4937
11.DAtsuya Shaggi Smile
o: Lord Luna Leo
m: Upoleta Löwe von Blumengarten
Štefáček PetrVeselá Monika14.05.2012ČMKU/L/4926
12.neposouzenArgo z Čelakovské tvrze
o: Arthur od Svatého Linharta
m: Bára od Skrytého lesa
Knytl JiříBudková Zdeňka12/12/2011ČLP/L/4880
13.VEplin Gordon Bohemia Qwerty
o: Aplin Balfen Kwenobe
m: Ayron Behemia Qwerty
Martan FrantišekDudková Šárka18.04.2012ČLP/L/2012
14.DArmat Baroy Aurus Leon
o: Bard Roy Happy Leon
m: Gwen Winny Salve Leon
Gill RomanJonáš František25.04.2012ČLP/L/4918
Třída mladých-Jugendklasse

Třída mladých - feny

číslooceněníjménomajitelchovatelnarozeniCLKCHL
73.VDRoya Dreena vom Dreiburgenland
o: Tyron vom Welland
m: Layana Zola vom Löwengarten
Plášilová LucieSchröder Mathias6/30/2012ČMKU/L/4982
74.VDRed Door Ann´s Lions
o: Skjaergaardens Lover Boy
m: Fialka D.Bora z Milotiček
Koňáková MichaelaAnne Croom5/1/2012ČMKU/L/4951
75.V2Berenica Od kostela sv.Gabriela
o: Bergan Bohemia Qwerty
m: Ann Lady Von Bohemia Olive
Kurz KarelBezděkovská Renata22.03.2012ČMKU/L/4912
76.V1 CAJCInka von der Aigner-Obermühle
o: Bruce Diego v.Watzekwald
m: Esstema von der Aigner-Obermühle
Murdžáková VeronikaAigner Sebastian16.03.2012ČMKU/L/5002
77.absenceHoupla Hop Lulu de La Légende du Chene
o: Kaimas´Saturday Ducky
m: A Lovely Butterfly vom Vietingshof
Becker JuttaBremond Anne5/23/2012DLZB 25425
78.VDAdissa Baroy Aurus Leon
o: Bard Roy Happy Leon
m: Gwen Winny Salve Leon
Fridovi Petr+PetraJonáš František25.04.2012ČLP/L/4919
79.VDInka Weika´s
o: Grindvaktens Best Belgarion Ble
m: Skjaergaardens Just 4 Fun
Mgr.Dědková PetraOlesen Karen Marie3/28/2012ČLP/L/4954
80.V4Akemi Shaggi Smile
o: Lord Luna Leo
m: Upoleta Löwe von Blumengarten
Dvořák KarelVeselá Monika14.05.2012ČMKU/L/4928
81.absenceAmaya Shaggi Smile
o: Lord Luna Leo
m: Upoleta Löwe von Blumengarten
Valová RadkaVeselá Monika5/14/2012ČMKU/L/4929
82.absenceAmbra Leon Czech Canada
o: Gerry Carsten Salve Leon
m: Cayrra Severní souhvězdí
Švihálková MartinaProx Martin16.06.2012ČLP/L/4941
83.V3Bára Od kostela sv.Gabriela
o: Bergean Bohemia Qwerty
m: Ann Lady von Bohemia Oliva
Pokorný AntonínBezděkovská Renata3/22/2012ČMKU/L/4911
84.absenceConnie Leodream
o: CH.Kwenoble Balfen Aplin
m: CH.Wiyot Chloe
Schiavo SaraSchiavo Sara24.06.2012ROI 12/120747
85.absenceEmily z Nučických roklí
o: Gordon Florian Salve Leon
m: Doris z Nučických roklí
Kanclíř DaliborJeřábková Dana7/6/2012ČLP/L/4947
Třída mladých-Jugendklasse

Mezitřída - psi

číslooceněníjménomajitelchovatelnarozeniCLKCHL
15.VDBarnabáš President z Melbortic
o: Ben Bastien Severní souhvězdí
m: Adelaida z Bechlína
Kubáň PavelIng.Stanková Simona6/27/2011ČMKU/L/4809
16.VDCabeiri Druhá šance
o: Bergan Bohemia Qwerty
m: Black Blosoom Severní souhvězdí
Přidálek LukášKonečná Petra08.08.2011ČLP/L/4830
17.V3Escorial vom Roten Schopf
o: Ivo Ltd.Edition von der Landwehr
m: Avanti vom Roten Schopf
Mezerová IrenaHolthoff Sabina28.09.2011ČMKU/L/4904
18.VDCavalett Druhá šance
o: Bergan Bohemia Qwerty
m: Black Blosoom Severní souhvězdí
Šilhán JiříKonečná Petra08.08.2011ČLP/L/4831
19.VDDesperádo Bandit Grand Aiveko
o: Anthony od Bučického mlýna
m: Berenicca Baby Grand Aiveko
Koubalová VeronikaKoubalová Veronika25.11.2011ČLP/L/4870
20.V1 CAC KVPaddy´s Paquino vom Löwengarten
o: GO-and-GO
m: Hazel vom Löwengarten
Pálfyová KatarínaSchale Kaarina+Rahel28.05.2011SPKP 1536
21.VDAnubi pod Štěpánkou
o: Ben Bastien Severní souhvězdí
m: Abony Podmolkická blata
Kohout PetrNeumannová Dana12.06.2011ČLP/L/2329
22.VAmadeus od Nučického háječku
o: Benji z Osoblažského lesa
m: Florida z Plaského údolí
Macek IvanSchmiedt Petr17.05.2011ČLP/L/4778
23.V4Clarence Druhá šance
o: Bergan Bohemia Qwerty
m: Black Blossom Severní souhvězdí
Šlehoferová MartinaKonečná Petra08.08.2011ČLP/L/4832
24.V2res.CACCezar Max von Benštejn
o: Nando-Junior Leo vom Jerichower Land
m: Aiko von Benštejn
Halaxa IvanBeneš Jiří22.05.2011ČLP/L/4782
Mezitřída-Zwischenklasse

Mezitřída - feny

číslooceněníjménomajitelchovatelnarozeniCLKCHL
86.VBrixi President z Merboltic
o: Ben Bastien Severní souhvězdí
m: Adelaida z Bechlína
Rážková IrenaIng.Stanková Simona27.06.2011ČMKU/L/4815
87.VDAnnabell Záblesk
o: Bergan Bohemia Qwerty
m: Adélka z Alfovy zahrady
Štichová HanaSkrbek Jiří9/14/2011ČMKU/L/4845
88.V4Bella Cara President z Merboltic
o: Ben Bastien Severní souhvězdí
m: Adelaida z Bechlína
Krupicová MarieIng.Stanková Simona6/27/2011ČLP/L/4813
89.VDDwenna Daiichi Grand Aiveko
o: Anthony od Bučického mlýna
m: Berenicca Baby Grand Aiveko
Koubalová VeronikaKoubalová Veronika25.11.2011ČLP/L/4876
90.VDestaney Druhá šance
o: Anthony od Bučického mlýna
m: Brixi Severní souhvězdí
Hosman VladimírKonečná Petra31.10.2011ČLP/L/4868
91.V1 CACCalwen Druhá šance
o: Bergan Bohemia Qwerty
m: Black Blossom Severní souhvězdí
Macháčková MonikaKonečná Petra8/8/2011ČLP/L/4834
92.V2 res.CACAiwy pod Štěpánkou
o: Ben Bastien Severní souhvězdí
m: Abony Podmolkická blata
Geletičová GabrielaNeumannová Dana12.06.2011ČLP/L/4791
93.VDBlueberry President z Melbortic
o: Ben Bastien Severní souhvězdí
m: Adelaida z Bechlína
Marková MarieIng.Stanková Simona27.06.2011ČLP/LP4814
94.VCetaré Druhá šance
o: Bergan Bohemia Qwerty
m: Black Blossom Severní souhvězdí
Jansa PetrKonečná Petra08.08.2011ČLP/L/4835
95.V3Aireen pod Štěpánkou
o: Ben Bastien Severní souhvězdí
m: Abony Podmolkická blata
Pícha JiříNeumannová Dana12.06.2011ČLP/L/4790
Mezitřída-Zwischenklasse

Třída otevřená - psi

číslooceněníjménomajitelchovatelnarozeniCLKCHL
25.V1 CACMatze P. Bora z Milotiček
o: Duvasgardens Perfect Puzzel
m: Fialka Ferka D.Bora z Milotiček
Setnička VáclavŠmrhová Jaroslava08.09.2010ČLP/L/4642
26.VDAjax od Frýdlantského hradu
o: Douglas Leo vom Jerichower Land
m: Kaja Florencie Zářické údolí
Vojnar DrahotínVrkoslav Roman6/26/2010ČLP/L/4626
27.VDOskar vom Heidersiefen
o: Gustel von der zornigen Zecka
m: Juschka vom Heidersiefen
Maier GerdRaser Ulrike22.09.2010VDH/DZLB/24274
28.V2 res.CACCool Comebye Nasch vom Vietingshof
o: Ben Bastien Severní souhvězdí
m: Fiva´s Jule Janna von Vietingshof
Drescher GábiAlesya+Volker Oettle4/1/2011VDH/DLZB/24533
29.V3Anrico Z Mratínského mlýna
o: Akim Od Chuchelské dráhy
m: Arossa Bohemia Qwerty
Klipec TomášKlipec Tomáš3/9/2010ČLP/L/4498
30.V4Neo No Limit von der Landwehr
o: Carlo vim Zeitschelhof
m: Jakima von der Landwehr
Leischke-Lorenzen AnjaTebarth Gaby1/10/2010VDH/DLZB 23735
31.DCyril Golden Elf
o: Denny Najmurská cesta
m: Celestina z Plaského údolí
Nový PavelHořejší Jana8/28/2010ČLP/L/4635
32.DArgo Aderente Leone
o: Bady z Alfovy zahrady
m: Elizabeth z Plaského údolí
Svobodovi Jana+ TomášNavrátil Martin27.01.2011ČLP/L/4692
33.VCipísek Coudy Leon Bohemia
o: Tyron Vom Dreibürgenland
m: Deasy Annie Končiny
Hladová TerezaKrchová Drahomíra10.06.2009ČLP/L/4367
34.neposouzenBalu Oss Galaxy Oss
o: Gullfaxi Löwe v. Walhall
m: Bonnie B.Bora z Milotiček
Mauerman JiříMrázová Martina18.09.2007ČLP/L/4028
35.absenceHearty Gawon Salve Leon
o: Fiva´s Jascha v.Vietingshof
m: Skjaergaardes Winorra for Salve Leon
Pavlovská DanielaPavlovská daniela10.01.2011ČLP/L/4681
36.DEngi od Brdské studánky
o: Rosaceae Amaranthus
m: Bára od Brdské studánky
Kozová MarcelaIng.Bursová Marcela28.09.2010ČLP/L/4653
37.VGordon Florian Salve Leon
o: Iltschi ami noir von der Bachtalen
m: Skjaergaardes Winorra for Salve Leon
Velecký AloisPavlovská Daniela09.12.2008ČLP/L/4278
38.absenceCyril Ota od Brdské studánky
o: Jökull Löwe von Walhall
m: Bára od Brdské studánky
Mgr.Chomátová EliškaIng.Bursová Marcela04.04.2008ČLP/L/4173
39.VDDevon Johny Arcondia
o: Pluto Woscany
m: Bell Victoria Arcondia
Sucháčková DobromilaScavinová Patricie20.01.2011ČLP/L/4685
40.VDBen Bastien Severní souhvězdí
o: Out Of Bounds Stormfälles
m: Cessi Zlatá Galaxie
Bc.Čermáková JanaSkořepa Zděnek28.12.2006ČLP/L/3825
41.VDBruce Lee Fiero Leone
o: Denny Najmurská cesta
m: Bea Coletta Henner
Křížová LibušeBenešová Ivana15.11.2009ČLP/L/4455
42.DArchibald Aderente Leone
o: Bady z Alfovy zahrady
m: Elizabeth z Plaského údolí
Kašková KateřinaNavrátil Martin27.01.2011ČLP/L/4692
43.VDAntonio Golden Heart
o: Fiva´s Jascha v.Vietingshof
m: Blueberry Severní souhvězdí
Wolfová KateřinaNekovářová Petra19.05.2010ČLP/L/4590
44.VDArtuš Aragorn Akiroja
o: Benji z Osoblažského lesa
m: Akira Ikajava
Köllnerová ZdeňkaLhota Roman10/7/2009ČLP/L/4425
Třída otevřená-Offene klasse

Třída otevřená - feny

číslooceněníjménomajitelchovatelnarozeniCLKCHL
96.VDEgeria Lví sen
o: Majan´s Zeuss the Star of North
m: Borůvka Lví sen
Frébortová BronislavaŠpačková Bohuslava6/14/2007ČLP/L/3977
97.VAysha EGE-MA-KA
o: Pluto Woscany
m: Egeria Lví sen
Frébortová BronislavaFrébortová Bronislava6/7/2010ČLP/L/4608
98.VDEtna Bory Cysterskie
o: Cayenne Darling Junior Bory Cisterskie
m: Hana Assa Říčany
Orlová MarcelaBeata Widera19.04.2011ČLP/L/4901
99.VDCagira Crystalline von Bohemia Olive
o: Rosaceeén Eleocharis
m: Apple Love von Bohemia Olive
Barešová JaroslavaBc.Zelená Petra4/17/2010ČLP/L/4574
100.VCayrra Severní souhvězdí
o: Stormfälles Out Of Bounds
m: Cessi Zlatá Galaxie
Prox MartinSkořepa Zděnek4/9/2008ČLP/L/4182
101.VCindy Bell Leon Bohemia
o: Tyron Vom Dreibürgenland
m: Deasy Annie Končiny
Krch JanKrchová Drahomíra6/10/2009ČLP/L/4368
102.VBal Yu Leo vom Birkenberg
o: Zidan von der Osnitz
m: Brooklyn vom Löwengarten
Sauert AnkeBonn Astrid+Gerd2/15/2010VDH/DLZB/23824
103.V3Kaja Florencie Zářické údolí
o: Aloeus Domus Corona
m: Florencie Zářické údolí
Vrkoslavovi Marie+RomanNovák Jaroslav06.12.2006ČMKU/L/3812
104.VDColetta od Skleněného dráčka
o: Aragorn z Mitrovické zahrady
m: Brita od Skleněného dráčka
Horváthová HanaZahradník Michal19.10.2009ČLP/L/4437
105.VBaboo Grace Leon Bohemia
o: Engel Lví chov
m: Deasy Annie Končiny
Hladová TerezaKrchová Drahomíra01.12.2007ČLP/L/4097
106.VDConelli Golden Elf
o: Denny Najmurská cesta
m: Celestina z Plaského údolí
Hořejší JanaHořejší Jana28.08.2010ČLP/L/4639
107.V4Conny Golden Elf
o: Denny Najmurská cesta
m: Celestina z Plaského údolí
Hořejší JanaHořejší Jana28.08.2010ČLP/L/4640
108.VFatyma vom Zeitschelhof
o: Amadeus from Magic Castle
m: Bonny-Bonita vom Zeitschelhof
Tichá ZděnkaZeitschel Erhard28.05.2009ČLP/L/4485
109.absenceAnor Amazing Leon
o: Nando-Junior Leo vom Jerichower Land
m: Cessi Severní souhvězdí
Ing.Živná AnnaHoma Igor17.03.2011ČLP/L/7732
110.VAnnabeth de Golden Heriett
o: Bud Spencer Member of the Leogang
m: Heriett C.Bora z Milotiček
Koblmüllerová JanaNovotná Hana29.03.2011ČMKU/L/4762
111.VDHestia Wonder D. Salve Leon
o: Fiva´s Jascha v.Vietingshof
m: Skjaergaardes Winorra for Salve Leon
Sýkorovi Věra+MilanPavlovská Daniela10.01.2011ČLP/L/4683
112.VDAbigaill Zelená míle
o: Assan od Brdské studánky
m: Dafne z Plaského údolí
Mužíkovi Romana+DenisaMužíková Romana19.04.2010ČLP/L/4548
113.VDAlight Candle vom Vietingshof
o: Furudalens Akilles von Lion
m: Fiva´s Jule Janna von Vietingshof
Sýkorovi Věra+MilanOettle Alesya+Volker29.04.2009ČMKU/L/4470
114.V2 res.CACAdelaida z Bechlína
o: Darling Asson Ensson Bohemia
m: Agáta ze Strakonické vyhlídky
Ing.Stanková SimonaIng.Jůva Miroslav30.03.2007ČLP/L/3903
115.VDAyron Bohemia Qwerty
o: Tyron Vom Dreibürgenland
m: Berga z Leonkovho raja
Dudková ŠárkaDudková Šárka19.10.2006ČLP/L/3786
116.VHoney Elsia Salve Leon
o: Fiva´s Jascha v.Vietingshof
m: Skjaergaardes Winorra for Salve Leon
Dufková JanaPavlovská Daniela10.01.2011ČLP/L/4682
117.absenceDonatella Arcondia
o: Pluto Woscany
m: Bell Victoria Arcondia
Čekalová EvaScavinová Patricie20.01.2011ČLP/L/4687
118.VDAmi Amazing Leon
o: Nando-Junior Leo vom Jerichower Land
m: Cessi Severní souhvězdí
Homa IgorHoma Igor17.03.2011ČLP/L/4733
119.VDCessi Severní souhvězdí
o: Stormfälles Out Of Bounds
m: Cessi Zlatá Galaxie
Homa IgorSkořepa Zděnek09.04.2008ČLP/L/4181
120.VCarolline Jökl Galaxy Oss
o: Jökull Löwe von Walhall
m: Bonie B.Bora z Milotiček
Pluhovský MiroslavMrázová Martina27.03.2010ČMKU/L/4522
121.VDAriana Nora Hundodometo
o: Denny Najmurská cesta
m: Xena von der Osnitz
Boštičková IvaBoštičková Iva13.09.2011ČLP/L/4850
122.absenceBafy z Osoblažského lesa
o: Aragorn z Mitrovické zahrady
m: Filia od Špitálského dvora
Kanclíř DaliborVitásková Irena3/13/2007ČLP/L/3880
123.VDAnnemary Aderente Leone
o: Bady z Alfovy zahrady
m: Elizabeth z Plaského údolí
Navrátil MartinNavrátil Martin27.01.2011ČLP/L/4696
124.V1 CAC KVDayron Bohemia Qwerty
o: Nando-Junior Leo vom Jerichower Land
m: Ayron Bohemia Qwerty
Dudková ŠárkaDudková Šárka17.04.2011ČLP/L/4744
Třída otevřená-Offene klasse

Třída čestná - psi

číslooceněníjménomajitelchovatelnarozeniCLKCHL
45.VCH.Anthony od Bučického mlýna
o: Assan od Brdské studánky
m: Airin Ikajava
Brožová DagmarKnapová Iveta16.09.2007ČLP/L/4021
46.absenceCH.Fram Ensson Bohemia
o: Gullfaxi Lowe v.Walhall
m: Bessy Ensson Behemia
Špičáková SoňaMráčková Drahomíra10/26/2006ČLP/L/3789
Třída čestná

Třída pracovní - feny

číslooceněníjménomajitelchovatelnarozeniCLKCHL
125.VD1Catalina Ruth Arcondia
o: Cid vomTreuen Löwen
m: Conelly H.Bora z Milotiček
Pražmová PetraScavinová Patricie8/14/2008ČLP/L/4230
126.VD2Aegina Szafranowa Sfora
o: Majan´s Zeuss The Star Of North
m: Kim Basinger Ligocka Wataha
Zapletalová JindřiškaJedlińská Marta6/16/2008ČMKU/L/4264
Třída čestná

Třída vítězů - psi

číslooceněníjménomajitelchovatelnarozeniCLKCHL
47.V4CH.Bard od Bezdynky
o: Lex Lesní lom
m: Belinda z Vlčkovského údolí
Švejda ZděnekPimek Ludvík11.02.2009ČMKU/L/4306
48.absenceDenny Najmurská cesta
o: Amson ze Souhvězdí Lva
m: Arabela Lužická stráň
Petříkovi Aleš+HankaMärz Libor4/29/2006ČLP/L/3681
49.VCH.Centurion Psia Psota
o: Juhaszvari Kedves Baldur
m: Aurora Psia Psota
Herman JolantaFraczek Piotr1/2/2010PKR.II-102524
50.V2 res.CACCH.Duero Psia Psota
o: Kwenoble Balfen Aplin
m: Otylia Ligocka Wataha
Herman JolantaFraczek Piotr7/17/2010PKR.II-14943
51.V1 CACCH.Bono Psie Psota
o: Baldur Juhaszvari-Kedves
m: Otylia Ligocka Wataha
Gumieniak MichalFraczek Piotr01.07.20087116/XXIX/08
52.VCH.Bady z Alfovy zahrady
o: Stormfälles out Of Bounds
m: Clea Cecila Sedmidomky
Svobodová JanaMarečková Kateřina5/14/2006ČLP/L/3699
53.V3CH.Ivo Ltd.Edition von der Landwehr
o: Toledo vom Löwengarten
m: Fiana made in Hüll von der Landwehr
Leischke-Lorenzen AnjaTebarth Gaby19.10.2006VDH/DZLB/21381
54.VDCH.Bergan Bohemia Qwerty
o: Tyron vom Dreiburgenland
m: Berga z Leonkovho raja
Dudková ŠárkaDudková Šárka11/28/2007ČLP/L/4089
Třída vítězů-Siegerklasse

Třída vítězů - feny

číslooceněníjménomajitelchovatelnarozeniCLKCHL
127.V4Beyoncé Salmonetta Bohemia Olive
o: Benji z Osoblažského lesa
m: Borůvka Blue Harcovský dvůr
Ing.Větrovcová MartaBc.Zelená Petra10/25/2009ČMKU/L/4442
128.V2 res.CACAgnes Podmoklická blata
o: Tyron vom Dreiburgenland
m: Hendy od Špitálského dvora
Dejdar LadislavŠtrauchová Lenka11.07.2008ČLP/L/4226
129.V3CH.Destiny Psia Psota
o: Kwenobe Balfen Aplin
m: Otylia Ligocka Wataha
Fraczek PiotrFraczek Piotr7/17/2010PKR.II-104608
130.V1 CACCH.Alexis Tyro Goldenleon
o: Tyron vom Dreiburgenland
m: Agátka z Alfovy zahrady
Jůzovi Romana+JanJůzová Romana19.11.2009ČLP/L/4465
Třída vítězů-Siegerklasse

Mladý kynolog:

Kategorie Jméno Umístění
6 - 9 let Gründl Thomas 1. místo
  Sládek Michal 2. místo
9 - 13 let Eliška Tučková 1. místo
  Stanková Anna 2. místo
  Krupica Vojtěch 3. místo
  Ondřej Fríd 4. místo
  Zaplatel Tomáš 5. místo
13 - 16 let Mannová Nikola 1. místo
  Hladová Klára 2. místo
  Wolf Thobias 3. místo
Mladý kynolog Mladý kynolog Mladý kynolog

NEJLEPŠÍ PLEMENÍk

1. místo - Bergan Bohemia Qwerty
2. místo - Ben Bastien Severní souhvězdí

Nejlepší chovatelská skupina

1. místo - Fraczek Piotr, Psie Psota
2. místo - Dudková Šárka, Bohemia Qwerty
3. místo - Krchová Drahomíra, Leon Bohemia
4. místo - Scavinová Patricie, Artcondia

Nejlepší pár

1. místo - Hladová Tereza CHS Leon Bohemia, Cipísek Coudy+Baboo Grace
2. místo - Koubalová Veronika Grand Aiveko, Desperádo Bandit+Dwena Daichi
3. místo - Maureman J. Galaxy Oss, Adélka z Alfovy zahrady+Balu Gulli
4. místo - Dudková Šárka Beohemia Qwerty Bergan+Ayron

Copyright © 2017 KCHL