LeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonberger

Klub chovatelů psů leonbergerů ČR

Úvodní stránka
Česky
English
"Na počátku Bůh stvořil člověka,
a když poznal, jak je slabý, dal mu psa"

Naše chovné feny

LeonbergerUveřejňujeme seznam chovných fen. Bohužel zde nenajdete ty feny, jejichž majitelé o členství v KCHL nemají zájem. V seznamu najdete jméno feny, otce, matku. Každý člen klubu obdržel složku klubových řádů nebo má přístup ke klubovým normativům na webových stránkách klubu, (kde si je může stáhnout nebo vytisknout), a kde také najde celou bonitační kartu, takže zájemce o psa si může lehce bonitační kód přečíst.

Seznam se týká jak aktivních aktivních fen, tak bývalých chovných fen. Je jej možno řadit podle jména feny a nebo chovatelské stanice. Další možností je v každém poli vyhledávat jen dle počátečních písmen jména psa či chovatelské stanice. Např. pokud chci zobrazit všechny plemeníky stanice Chaloupecké skalky, napíši v poli "hledej" jen "chal". Nebo pokud v poli "hledej" napíši "ber" zobrazí se všichni plemenící obsahující tento sled hlásek. tedy Berry, Berbera, Ediber atd.

Pokud není zobrazena fotografie feny, nebyla poskytnuta majitelem nebo se nepodařilo příslušnou fotografii nalézt jinde.

Seřadit podle: Hledat:

Copyright © 2024 KCHL